reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny, pytanie z innej beczki, do aktywnych :) czy mimo początków ciąży ćwiczycie i uprawiacie jakieś sporty?
Ja ćwiczę[emoji6] codzienie rowerek stacjonarny (w pierwszej ciąży jezdzilam na normalny cala ciaze do kilku dni przed porodem[emoji6]), joga[emoji6]
Odpuscilam sobie cwiczenia na uda pośladki i brzuch ktore do tej pory robilam regularnie[emoji6]


Witam sie po pobraniu [emoji123] przeżyłam, nie zemdlalam chociaż ciemno przed oczami sie robiło i cala sie trzeslam [emoji58] dzis ma być czesc wyników w necie, reszta jutro [emoji120]
 
reklama
Dzien dobry ranne ptaszki :)
@Lui :) @Stokrotka123% kciuki za wasze wizyty :)
ja wlasnie popijam kawusie .
dziewczyny musze sie wygadac bo mnie szlag trafi .Wzielam wczoraj telefon starszej corki bo przyznaje sie sprawdzam jej co jakis czas zeby glupich pomyslow nie bylo.Czytam wiadomosci od kolezanki z klasy a tam tekst typu.....Czy Twój dziadek pali? moja odp..... Tak
na to tamta pisze wez od niego papierosa tak zeby nie widzial spotkamy sie i mi dasz bo chce sprobowac.A to ciele poszlo tylko akurat dziadka nie bylo wiec nie miala skad wziasc.Jak przeczytalam to az mnie w ziemie wbilo .Siedzialam do polnocy i sprawdzalam caly telefon na szczescie tylko jedna taka glupia wiadomosc.Boje sie ze za namowa innych sama bedzie chciala sprobowac ,chociaz kategorycznie zaprzecza ze probowala albo zeby chciala.Mezowi nic nie powiedzialam i nie wiem czy dobrze zrobilam bo nie chcialam zeby sie na noc denerwowal.
A dzisiaj od rana z nerwow boli mnie wszystko ...doslownie....
Ja mam takie podejście, nie przyznałabym się że szperałam w jej smsach i nic bym nie mówiła. Za to jakbym wyczuła fajki, np. na rękawach bluzy, włosach, to piekło bym urządziła smarkuli.
Żadnej kasy, telefonu, tylko do nauki angielskiego bym pędziła :)
 
Dziewczyny, pytanie z innej beczki, do aktywnych :) czy mimo początków ciąży ćwiczycie i uprawiacie jakieś sporty?

Ćwiczę od początku ciąży, ponieważ byłam aktywna też przed. Narazie tylko nie wróciłam do biegania jeszcze muszę poczekać do II trymestr. Jeśli ktoś nie ćwiczył raczej powinien stopniowo wprowadzać aktywność no i zapytać lekarza. Ja ćwiczę codziennie ok 45 minut są filmiki na YouTube dla ciężarnych
 
Ja ćwiczę[emoji6] codzienie rowerek stacjonarny (w pierwszej ciąży jezdzilam na normalny cala ciaze do kilku dni przed porodem[emoji6]), joga[emoji6]
Odpuscilam sobie cwiczenia na uda pośladki i brzuch ktore do tej pory robilam regularnie[emoji6]


Witam sie po pobraniu [emoji123] przeżyłam, nie zemdlalam chociaż ciemno przed oczami sie robiło i cala sie trzeslam [emoji58] dzis ma być czesc wyników w necie, reszta jutro [emoji120]
Brawo ty!! Dzielna kobieta :D
 
Miałam moodda do końca, tak do ok. 13kg córka.
Biały stelaż po roku zaczął żółknąć, chociaż bardzo o niego dbałam. Zanim by doczekał drugiego dziecka, zżółkł by okropnie, bo widziałam na olx używane jak wyglądają.
Shandlowałam i teraz chce inny, chociaż z moodda byłam bardzo zadowolona

Nie no mi się marzył niby na białej ramie ale ostatecznie chce na czarnej i w szarym kolorze :D
 
Cześć dziewczyny :) ja zaobserwowałam ze jeżeli budzę się sama (jakoś po 8) to jest ok i mdlosci jeżeli są to po południu, a jak wstaje tak jak dziś obudzona przez budzik o 7.45 to jest masakra. Zdaze puścić pawia zanim się na dobre rozbudze :(
 
Dziewczyny mam taki beżowy śluz od kilku dni....jest go bardzo malo...i jest jednolity taki kremowy...nie ma śladu krwi, żadnych niteczek....ale i tak nie daje mi spokoju....dobrze ze jutro wizyta :)
 
reklama
Do góry