reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry[emoji257]
Nie, spokojnie, mnie też tak boli czasem. Macica się rozciąga [emoji6]
Mnie tak boli codziennie wszystko jest ok
Ale mnie tak nigdy nie bolało...takie jakby skurcze jak przy @ i do tego bol pleców.. wystraszylam sie wczoraj porządnie ale wzielam nospe i poszlam spac, narazie nic nie boli, zobaczymy...
Jestem rozczulona widząc wasze fotki z usg [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ ja niestety doczekałam się usg tylko do 7 tyg bo wtedy dzidziuś się przestań rozwijać
Bardzo mocno ci kibicuję i wierzę ze wreszcie sie wam uda [emoji8][emoji8][emoji8]
A powiedz będziecie robic jakies dokladniejsze badania przed kolejna ciąża ?
Mam to samo..... też nad ranem latam....dzien dobry.... u mnie piękna pogoda zapowiada się[emoji4]
Zazdro... u nas słoneczko swieci ale jak spojrzec na termometr za oknem to nie jest tak miło[emoji58] -5 stopni [emoji58]
Ja po śniadaniu chyba pójdę na spacer na plażę polazic .
Ale ci dobrze [emoji7]
Witam sie i ja :)
Jade wlasnie na krzywa cukrowa :( stwierdzilam, ze bede miec juz za soba. Diabetologa mam na 5.12 dopiero ale juz będę wiedziala na czyn stoje. Chociaz gin mi powiedzial ze jak juz raz mialam wynik powyżej 92 to kwalifikuje sie do cukrzycy ciazowej bez wzgledu na kolejne wyniki więc dieta mnie czeka.
Powodzenia [emoji110]
czesc wszystkim! Czy można się dołączyć ?
I mi się wreszcie udało:) termin mam na 19.06[emoji3590] Póki co u nas 10 tydz zaczęty. Jestem po dwóch stratach, dletego w tej ciąży strasznie się zamartwiam, wierze, że tym razem wszytko będzie dobrze i w końcu przytule upragnione maleństwo [emoji3590] Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy
A tu nasza kruszyna
Witam[emoji257]
To jest to dziewczynki . Która chce dołączyć?[emoji4]Zobacz załącznik 916950
No zazdroszcze [emoji7][emoji24]
 
reklama
Dzień dobry[emoji3526] u nas synek już się inhaluje a mama kicha że hoho [emoji53] dziś szybki obiad do zrobienia i tona prasowania wieczorem a po za tym tylko zabawa z synkiem :)
 
Hejka z późnego rana ;) ja dzisiaj zapomniałam o pobraniu krwi na cukier, może jutro się zmobilizuje.
U mnie dzisiaj gołąbki wczoraj mąż do późnej nocy robił :p
 
Zazdroszcze u mnie mąż soe gotowania nie dotyka ;) ale to w sumie chyba sama sobie tak zrobilam bo zawsze zabranialam i teraz mam za swoje
 
Zazdroszcze u mnie mąż soe gotowania nie dotyka ;) ale to w sumie chyba sama sobie tak zrobilam bo zawsze zabranialam i teraz mam za swoje
Mi tam pasuje ze tz nie kreci mi sie po kuchni [emoji12] ja uwielbiam gotowac wiec on nie musi[emoji6]

Dziewczyny czy ktoras z was przy wczesniejszych ciazach decydowala sie na oddanie krwi pepowinowej ?
 
reklama
Do góry