reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No właśnie ja biorę Formetic, czyli metformine i lekarz mówił, że mam dalej normalnie przyjmować. Na wizycie go jeszcze o wszystko dopytam.
To dobrze, że nie kazał odstawić. Za granicą ciężarne normalnie biorą w ciąży, tylko w Polsce do niedawna nie można było.
A idą z tego korzyści, bo mniejsze prawdopodobieństwo cukrzycy ciążowej i większy odsetek donoszonych zdrowych ciąż. Czytałam o tym ostatnio publikację naukową.:)
 
reklama
Karolcia ja mam tak samo. Praktycznie brak objawów. Nawet piersi mam normalne :eek:. I sama się już zaczęłam zastanawiać o co chodzi. Ale trzeba być dobrej myśli. Wizyta już we wtorek

Może objawy przychodzą z czasem hehe :D albo my sobie wmawiamy już i nic nie widzimy Haha :D ja za tydzień, będzie dobrze! We wtorek napisz jak u Ciebie :)
 
Dzień dobry kochane.
Ja dziś będę miec gości.. Coś koło 30..wcale mnie to nie cieszy.. W pierwszej ciąży do 6-7msc było cudnie.. A teraz lekkie czasami mocniejsze mdłości bóle podbrzusza i totalny brak sił... Teoretycznie dziś powinnam mieć @...boje się że przyjdzie...
Milego dnia kochane
 
@ilonaz @Qziem lekarz w zasadzie przepisal mi to tydzien temu. Na usg i po badaniach wyszlo pcos i troche podwyzszone tsh. Mowil ze jak do 2mcy nie zaskocze na tych lekach to ruszymy z czyms innym.
A tu nagle taka niespodzianka
 
@MagdaTZ i @Zaskoczona2013 [emoji44][emoji44][emoji44]jakie brzuszki cudooooo. U mnie płasko jak na lotnisku.
@Kaamilaaa jaka laska fiu fiu.
@Grabcia123 jeśli można wiedzieć czemu tylko 2,5 kg coś poważnego?
Ogólnie myśleli że to przez guza przysadki którego miałam ale wyniki to wykluczaly..do 6-7msc bylo super.. Nic mi nie było pracowałam studiowałam i nagle z dnia na dzień ostre wymioty trwające do końca i do takiego stopnia że przez pewien czas nie byłam świadoma, zero jedzenia jedynie woda i żywienie pozajelitowe przewodził mnie ze szpitala do szpitala wszczęcie chcieli ciąć od 7msc ale ja byłam uparta że odnoszę.. Obstawiali cholestaze ta przysadke lub nerki.. W szpitalach upierali się że to przysadka lub cholestaza a mój gin prowadzący (wtedy sam leżał w szpitalu niestety) po porodzie zrobił mi wszytsko badania i mówi że winne były nerki tym bardziej że mój tata podobnie przechodzi ataki kolki nerkowej.. Zobaczymy modlę się by teraz tego uniknąć
 
a czemu nie mozna spac na prawym boku ? ja wlasnie jak spie to zaczyna mnie bolec podbrzusze. do kina polecam isc na kler fajny film chociaz ja w trakcie seansu musialam wychodzic siusiu az znajomi mi sie zapytali czy nie jestem w ciąży. dzisiaj w nocy mialam KOSZMAR ze poronilam. najgorsze co moze byc. chyba za duzo o tym mysle wiec musze zmienić tok myślenia..... milego dnia :)
 
Czesc dziewczyny! :) ja niestety polowe dzisiejszej nocy spędziłam na IP :( po tych brązowych plamieniach zaczęła ze mnie lecieć żywa krew i to w większej ilości...zrobili mi usg i lekarz powiedział, ze musiał być jakiś malutki krwiaczek albo coś się odkleilo i ze może już nie wrócą te plamienia :) z dobrych wieści był zarodek i biło serduszko ❤️❤️❤️ Ciąża według usg jest tydzien młodsza, zreszta według bety tez :) jestem dobrej mysli, lekarz mnie bardzo pozytywnie nastawił, chociaż obawy dalej mam bo brzuch dalej boli :(
 
reklama
Czesc dziewczyny! :) ja niestety polowe dzisiejszej nocy spędziłam na IP :( po tych brązowych plamieniach zaczęła ze mnie lecieć żywa krew i to w większej ilości...zrobili mi usg i lekarz powiedział, ze musiał być jakiś malutki krwiaczek albo coś się odkleilo i ze może już nie wrócą te plamienia :) z dobrych wieści był zarodek i biło serduszko [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Ciąża według usg jest tydzien młodsza, zreszta według bety tez :) jestem dobrej mysli, lekarz mnie bardzo pozytywnie nastawił, chociaż obawy dalej mam bo brzuch dalej boli :(
Jejku współczuję stresu przez krwawienie, ale na szczęście zobaczylas na usg upragniony zarodek i bicie serduszka [emoji7][emoji7] to jest najważniejsze. Dbaj o siebie. A kiedy następna wizyta i który to tc wg USG?
 
Do góry