• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Chyba mnie jakas bezsennosc w ciazy łapie. Od 3 do 6 nie spalam :(
Za to koj Potworek wyraznie dal o sobie znać! To juz na milion procent byly ruchy. Idealnie czułam :) teraz juz mam nadzieję, ze bedzkemy sobie systematycznie tak "rozmawiać"
 
reklama
Mi się często podnosi brzuch, ale to akurat bym przypisywała buntującej się macicy, pręży mi się okropnie czasem, taka twarda kula się robi. A ruchów nie byłabym w stanie nagrać ;) Każda z nas inaczej czyta sygnały, ale super, że się pojawiają :))

Każda ciąża inna, ja w poprzedniej to pewnie dopiero po 30 tygodniu albo i później byłam w stanie nagrać jak brzuch faluje. :D Teraz to nawet macica mi nie twardnieje, może ze dwa razy się zdarzyło.

W zasadzie w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. II trymestr jest git!

Moje dziecko ma kaszel, masakra. :/

Zrobiłam sobie opalanie natryskowe, ciekawe jak będę wyglądała jak zrobi się jasno.

Dzień dobry. Zabieram się do roboty. Chatę trzeba ogarnąć, żeby mi bałaganu nie fotografowali. :)
 
Mąż po wigilii u mojej rodziny powiedział, że się strasznie głupio zachowało kilka osób, w tym moja matka. Wszyscy wiedzą o moich problemach z za niskim łożyskiem i pobytem w szpitalu, a tu on dostaje życzenia "żebyście syna mieli". Mamy już córkę, akurat jak byłam w ciąży z nią, to moja matka też wtedy życzyła mężowi po cichu syna. Strasznie przykro mi się zrobiło, że znowu to robi, jakby to było teraz ważne.
Nawet jak jeździłam z pierwszymi plamieniami po lekarzach, to też się zaraz dopytywała przez telefon, czy płeć mi powiedział. Wkurzyłam się I odpowiedziałam, że jechałam sprawdzić, czy dziecku serce bije, a nie dopytywać co widać w kroczu.
A jak byłam w szpitalu, to moja siostra mówiła do mojego męża, że to na pewno będzie chłopiec, bo z chłopakami ma się w ciąży przeboje ze szpitalem [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Siostra widzę znawczyni. Olej ich!
 
Cześć dziewczyny. Trochę nie pisałam, bo rodzinka przyjechała do mnie ze Szwecji. Święta spędzałam bez telefonu :)
Jutro lecę na kolejną wizytę, a zaraz zbieram się na badania. Tak piszecie o tych ruchach A ja nic nie czuje. Chociaż to 16 tydzień i druga ciąża..
Czuję od czasu do czasu takie smyranie.. :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry