reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

dzisiaj chyba jest "swiatowy dzien klotni z mezem" tez mi nerwy puscily[emoji19] bo jak ktos czegos potrzebuje to w 5 minut gotowy a jak ja to musze sie prosic. tak sie zezloscilam ze az duszno mi sie zrobilo i musialam sie polozyc. podobno "ostatnio" mam humorki..... ja moge dopiero pokazac co to sa humorki !!!
Mój dziś pokorny jak baranek...oby to był dobry znak na Nowy Rok :p
 
reklama
dzisiaj chyba jest "swiatowy dzien klotni z mezem" tez mi nerwy puscily[emoji19] bo jak ktos czegos potrzebuje to w 5 minut gotowy a jak ja to musze sie prosic. tak sie zezloscilam ze az duszno mi sie zrobilo i musialam sie polozyc. podobno "ostatnio" mam humorki..... ja moge dopiero pokazac co to sa humorki !!!
Słyszałam, ze "jaka wigilia taki cały rok", oby nie tyczyło się to sylwestra bo też się wykończę nerwowo ^^ łączę się w bólu! Teraz mi mąż szuka przeprosinowego piccolo [emoji23][emoji23][emoji23]
 
To może oddzielny wątek? Żeby porady nie zaginęły w otchłani miliona postów. Bo piszecie w tempie ekspresowym!

Babeczki, orientujecie się trochę, jak łapać mocz na posiew? Niby prosta sprawa... ale w związku z tym, że biegam do toalety kilkanaście razy dziennie, trudno mi będzie napełnić pojemniczek... I który to będzie mocz poranny, jeśli w nocy wstaję trzy/cztery razy? Trochę mnie to bawi, ale złapać muszę, bo mi jakieś bakterie wyszły...
Mi za pierwszym razem wyszly bardzo liczne bakterie, chociaz wydawalo mi sie że pobralam próbke prawidłowo...
Za drugim razem zrobilam tak jak napisala mamaginekolog tylko dodatkowo wlozylam sobie tampon bo gdzies wyczytalam ze mozna tak zrobić żeby wydzielina z pochwy nie dostala sie do próbki. No i wyniki wyszly idealnie :) także polecam...tym bardziej na posiew...
Link do: Mocz do badania - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
dzisiaj chyba jest "swiatowy dzien klotni z mezem" tez mi nerwy puscily[emoji19] bo jak ktos czegos potrzebuje to w 5 minut gotowy a jak ja to musze sie prosic. tak sie zezloscilam ze az duszno mi sie zrobilo i musialam sie polozyc. podobno "ostatnio" mam humorki..... ja moge dopiero pokazac co to sa humorki !!!
U mnie podobno ciaza wyzwala agresor [emoji36]
 
Słyszałam, ze "jaka wigilia taki cały rok", oby nie tyczyło się to sylwestra bo też się wykończę nerwowo ^^ łączę się w bólu! Teraz mi mąż szuka przeprosinowego piccolo [emoji23][emoji23][emoji23]
tez u mnie stosuje sie to przyslowie. to chociaz tyle ze chce przeprosic [emoji16] moj przyszedl i sie pyta potulnym głosem " jak sie czujesz?". w głowie kolatala mi sie odpowiedz "srak" ale sie powstrzymałam[emoji14]. nooo lezie znowu......
 
reklama
Do góry