reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja dzisiaj sama z synkiem. Juz sie odzwyczailam ale jakoś przetrwam ;) byle poszedł spać w południe.
Zrobilismy naleśniki na obiad beda z serem i brzoskwiniani :) tylko trzeba isc po ten ser tyle, ze chyba meza wysle po pracu bo taka pogoda okropna dzisiaj, ze nie wiem czy zdecydujeny sie na spacer
 
reklama
Witajcie :) ja dziś od rana nieprzytomna, do kawy zamiast mleka wlalam sobie soku jablkowego :confused: i się dziwię czemu ta kawa nie jest biała... Wtedy zauważyłam co trzymam zamiast mleka.
Zaraz postaram się zrobić tą listę w końcu, mam nadzieję że syn mi pozwoli dokończyć bo z nim różnie bywa :hmm:
Ja nie wiem w co ręce od rana wlozyc...więc rozumiem Twoje zakrecenie. Jestem u mamy i zawsze tak mam, że nie potrafię się odnaleźć ze wszystkim. Tylko zawsze jest mąż...a dziś wyjechał na prawie cały dzień z moim dziadkiem.
Zaraz zabieram młodzież na sanki, a potem będzie ciasto w kubeczku z mirkofali...wczoraj znalazłam przepis na takie cudo. Zrobię z razowej mąki i ksylitolu...więc będzie smacznie i zdrowo :p
Miłego dnia Dziewczyny :-)
 
Ja codziennie rano wymiotuję jak się obudzę i wieczorem mam mdłości. W pierwszej ciąży wymiotowałam do 7 miesiąca.




U mnie podobnie, 174 cm, ważyłam 70 kg ale po 10 dniach na teściowej kuchni jest już 73 kg, wrr
Jak się cieszę ktoś gabarytówo jak Ja. Wmawiam sobie ze po świętach tyle mam.
Zobaczymy jak Nam dalej poleci.
 
Ooo wybacz, najgrubsza to jestem ja niestety ;P wagi nie podam, bo wstyd, jedynie powiem że mam kg mniej niż przed ciąża, a mierzę 177...
Jak już mówiłysmy to tylko. Liczby. Najważniejsze nasze samopoczucie. Jak wazysz kilo mniej to tylko się cieszyć. Ja mam za dużo na plusie i dlatego tak przeżywam. O, ale jesteś też najwyższą!!! A z tą najgrubsza poczekaj chwilę, bo czuję że ja pocisne ostro
 
W ogóle ledwo dałam radę zrobić tą listę bo syn taką awanturę robił... Masakra, ryk jak wściekły bo mama 15 minut na laptopie :realmad::realmad:
 
A u Nas dziś śnieg:) to nic ze się topi bo na plusie :p Ale jest :D
Ja 161 i aktualnie 61 takze dużo.... W 1 ciazy miałam na starcie 49. Ale mam to.gdzieś :) z synem przytylam 23 kg i miesiąc po porodzie wazylam 48:) teraz.(liczę na to ) też tak będzie :p
My dziś 17+0:);):) za tydzień wizyta!:) mąż mówi do brzucha Iga. Ciekawe czy mi ginka powie kto tam siedzi :D
 
Ja nie wiem w co ręce od rana wlozyc...więc rozumiem Twoje zakrecenie. Jestem u mamy i zawsze tak mam, że nie potrafię się odnaleźć ze wszystkim. Tylko zawsze jest mąż...a dziś wyjechał na prawie cały dzień z moim dziadkiem.
Zaraz zabieram młodzież na sanki, a potem będzie ciasto w kubeczku z mirkofali...wczoraj znalazłam przepis na takie cudo. Zrobię z razowej mąki i ksylitolu...więc będzie smacznie i zdrowo :p
Miłego dnia Dziewczyny :-)
Podasz przepis na to ciasto? [emoji6]
 
reklama
Do góry