reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny!!! Mój Babel tak szaleje, że aż wariuje że szczęścia. Puka i Babelkuje oby tak codziennie mi dawał znać. Dziwne uczucie, bo chwilę wcześniej czuje ze "kopnie" :confused::):):):):)
No to faktycznie jest super sprawa, jak moja Malutka się znacznie uaktywniła to miałam +1000 do dobrego nastroju [emoji3] super uczucie [emoji3]

Cześć dziewczyny, obudził mnie ból gardła, ale chyba nie gorszy niż wczoraj więc jest dla mnie nadzieja. Waga zaczyna mi płatać figle, od kilku dni codziennie powoli rośnie i w sumie wiem, że to normalne, ale jak nie przytyłam przez pierwsze 15-16 tygodni, tak w 19 już mam prawie 2,5 kg na plusie [emoji849]
 
reklama
Wy tyle piszecie na jedną chwilę, że trudna za wami dziewczyny nadążyć :) próbuje być z wami w miarę na czasie, ale szybko jest zmiana tematu, później przynajmniej mm. Co czytać :) jesteście lepsze niż książka.
 
Dziewczyny kochane w którym skonczonym tygodniu ciąży bedziecie miały robione badania połówkowe? Tak to wypierałam ze strachu myślami a przyszedł czas ,żeby się zapisać
 
Dziewczyny kochane w którym skonczonym tygodniu ciąży bedziecie miały robione badania połówkowe? Tak to wypierałam ze strachu myślami a przyszedł czas ,żeby się zapisać

Ja dokładnie będę miała 20+3 tc

Jeju dziewczyny jestem dziś nieprzytomna. Moja córka nie wiem dlaczego ale dosłownie całą noc budziła się z okropnym piskiem i nie wiem czy to zęby czy co ale tak bardzo mam ochotę dziś poleniuchowac tak jak czasem to robiłam w pierwszej ciąży i nie mogę
 
Zazdroszczę Wam kopniaczków. U mnie łożysko na przedniej ścianie. Niby KTOŚ tam stuka i puka, ale tak delikatnie, że już sama nie jestem pewna, czy to na pewno ten KTOŚ.
 
reklama
Moja córka była na mm i nawet pediatra mi powiedziała, że mam po 4 mcu rozszerzać, więc rozszerzałam.
Piediatrzy niestety się nie znają tzn nie wszyscy. Moje dziecko milo 3 miesiące i bylo serio bardzo duze jak na swoj wiek a pediatra wręczyła mi ulotki z bobovity i powiedziala zeby juz rozszerzac diete bo synek maly i ma skaze bialkowa to nie bedzie przybieral już na wadze. No i lepiej moje mlekonodstssic i dac mm bo po moim moze miec dalej problemy...
 
Do góry