reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witam się po kawie i sniadanku [emoji4] głowa dzisiaj boli ale już nie tak jak wczoraj więc bardzo się cieszę [emoji16] Miłego dnia mamcie[emoji8]
 
A ja witam się z pracy i po kawce w domu. Zaraz zabieram się za śniadanie, a pracować mi się nie chce [emoji2957]
 
Ja mam według usg na 18.06 termin a według OM na 24.06 [emoji16]
mnie wg usg wyszło szybciej, bo na 16.06 :)
zobaczymy czy będzie miał "przypadłość" po mamie, bo ja powinnam się urodzić 02.08 a przyszłam na świat, i to wywoływana, 30.08. Jestem przykładem, tego że ciąża może trwać i ... 10 m-cy :D
 
reklama
mnie wg usg wyszło szybciej, bo na 16.06 :)
zobaczymy czy będzie miał "przypadłość" po mamie, bo ja powinnam się urodzić 02.08 a przyszłam na świat, i to wywoływana, 30.08. Jestem przykładem, tego że ciąża może trwać i ... 10 m-cy :D
To ja znowu urodziłam się w terminie co wychodził z OM[emoji16] zobaczymy w czerwcu [emoji85]
 
Do góry