reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Wykupiłam te leki co wczoraj mi przepisał. Stoswala któraś wcześniej macmiror complex 500 albo gynalgin. Wyczytałam w internetach niezbyt dobre rzeczy obumarciu ciazy i jestem lekko zmartwiona
 
Dziewczyny ja nie widzę nigdzie tego zamkniętego :( ani na telefonie ani na kompie, chyba jestem jakaś ciemna :szok: gdzie wchodzicie żeby to widzieć?
 
Chyba tak.

Umówiłam się z kumpelą na sushi. Już mi ślinka cieknie...
A jak Ty to sushi chcesz jesc? Nie boisz sie na przyklad listeriozy? Ja sie obawiam jesc nawet wegetarianskiego sushi, bo wszak te same rece przygotowuja sushi rybne. Za mna "chodza" wedzone ryby. no ale musza sobie na razie pochodzic ;-) ;)
 
A jak Ty to sushi chcesz jesc? Nie boisz sie na przyklad listeriozy? Ja sie obawiam jesc nawet wegetarianskiego sushi, bo wszak te same rece przygotowuja sushi rybne. Za mna "chodza" wedzone ryby. no ale musza sobie na razie pochodzic ;-) ;)


Hm ja jem od poczatku ciazy z grillowaną rybką :)
 
Wykupiłam te leki co wczoraj mi przepisał. Stoswala któraś wcześniej macmiror complex 500 albo gynalgin. Wyczytałam w internetach niezbyt dobre rzeczy obumarciu ciazy i jestem lekko zmartwiona
Ja bralam gynalgin na samym poczatku, jeszcze nie wiedzac o ciąży bo mialam okropna infekcje. Macmiror complex 500 na 8 dni tez bralam, i to bylo w grudniu. Jesli wyszly ci ze wyniki cytologii tak jak mi stan zapalny to lepiej go zwalczyc tym co gin przepisał bo wszystkie infekcje sa bardziej niebezpieczne niz leki.
Dziewczyny ja nie widzę nigdzie tego zamkniętego :( ani na telefonie ani na kompie, chyba jestem jakaś ciemna :szok: gdzie wchodzicie żeby to widzieć?
Trzeba wejsc w glowna strone i ponizej dzilu nasze dzieci sa watki zamknięte. Ja na apce tego nie widzialam jesdyni przez wersje na komputer w telefonie. Tam trzeba zaobserwować i będzie widoczny rowniez w apce.
A jak teraz niektorym sie nie ponawia to pewnie cos nad nim robia skoro byo cos nie tak. Dajcie czas chociaz do wieczora[emoji57]
A jak Ty to sushi chcesz jesc? Nie boisz sie na przyklad listeriozy? Ja sie obawiam jesc nawet wegetarianskiego sushi, bo wszak te same rece przygotowuja sushi rybne. Za mna "chodza" wedzone ryby. no ale musza sobie na razie pochodzic ;-) ;)
Ej nie panikujmy w te stronę az tak [emoji14] ja sushi jem normalnie tylko z grilowana rybą[emoji14]
 
reklama
A jak Ty to sushi chcesz jesc? Nie boisz sie na przyklad listeriozy? Ja sie obawiam jesc nawet wegetarianskiego sushi, bo wszak te same rece przygotowuja sushi rybne. Za mna "chodza" wedzone ryby. no ale musza sobie na razie pochodzic ;-) ;)
Wedzone ryby tez jadlam juz kilka razy, wazne zeby były wedzone na ciepło [emoji6]
 
Do góry