reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny ja nie widzę nigdzie tego zamkniętego :( ani na telefonie ani na kompie, chyba jestem jakaś ciemna :szok: gdzie wchodzicie żeby to widzieć?
Calkiem jasna jestes :biggrin2: Wszystkie fora zamkniete zniknely z glownej, to znak, ze cos tam robia. Nawet moje stare wiadomosci z zamknietego zniknely z mojego profilu.
 
reklama
Kurczę dziadek jednak trafil do szpitala :\ Boje się bardzo niego i chcialabym go odwiedzić, ale mama ma sie zapytać czy oby na pewno to nic zakaznego. Położyli go na oddzial wewnętrzny. Bylam u nich w święta mam nadzieje ze nic nie zalapalismy cala rodziną.
Bardzo chcialabym odwiedzic dziadka bo nieskromnoe przyznam, ze jestem jego najukochansza wnuczka a chyba druga najblizsza osoba zaraz po babci
 
Kurczę dziadek jednak trafil do szpitala :\ Boje się bardzo niego i chcialabym go odwiedzić, ale mama ma sie zapytać czy oby na pewno to nic zakaznego. Położyli go na oddzial wewnętrzny. Bylam u nich w święta mam nadzieje ze nic nie zalapalismy cala rodziną.
Bardzo chcialabym odwiedzic dziadka bo nieskromnoe przyznam, ze jestem jego najukochansza wnuczka a chyba druga najblizsza osoba zaraz po babci

Trzymam kciuki za Jego zdrowie!
 
O rany, dziewczyny, mój 2019 rok jednak zaczął się pechowo. Jestem grubo ponad 2 tysiące złotych w plecy, bo dziś sieć zablokowała mi telefon. Kupiłam go nowego, ale z drugiej ręki i właściciel przestał płacić za niego raty. Wiem, że to naiwne i wiedziałam o blokowaniu telefonów, mąż zresztą też, ale spisaliśmy umowę i zdecydowaliśmy się na kupno. Teraz szukamy rozwiązania sytuacji. Raczej do tego czasu jestem skazana na padło, które tylko dzwoni i ma klawiaturę. Piszę z komputera, ale na pewno nie będę już na bieżąco z Wami.
Co za dzień... :((
O.cholera :( kupa kasy....biedna Ty :(
 
Hm ja jem od poczatku ciazy z grillowaną rybką :)
Zaufana knajpka. Nie boję się.
Ja bralam gynalgin na samym poczatku, jeszcze nie wiedzac o ciąży bo mialam okropna infekcje. Macmiror complex 500 na 8 dni tez bralam, i to bylo w grudniu. Jesli wyszly ci ze wyniki cytologii tak jak mi stan zapalny to lepiej go zwalczyc tym co gin przepisał bo wszystkie infekcje sa bardziej niebezpieczne niz leki.Trzeba wejsc w glowna strone i ponizej dzilu nasze dzieci sa watki zamknięte. Ja na apce tego nie widzialam jesdyni przez wersje na komputer w telefonie. Tam trzeba zaobserwować i będzie widoczny rowniez w apce.
A jak teraz niektorym sie nie ponawia to pewnie cos nad nim robia skoro byo cos nie tak. Dajcie czas chociaz do wieczora[emoji57]Ej nie panikujmy w te stronę az tak [emoji14] ja sushi jem normalnie tylko z grilowana rybą[emoji14]
Wedzone ryby tez jadlam juz kilka razy, wazne zeby były wedzone na ciepło [emoji6]
No wlasnie, sushi z ryby wedzonej na cieplo i przygotowane przez zaufana osobe to co innego. Ja do takich dostepu nie mam, wiec trzymam sie na dystans.
 
Calkiem jasna jestes :biggrin2: Wszystkie fora zamkniete zniknely z glownej, to znak, ze cos tam robia. Nawet moje stare wiadomosci z zamknietego zniknely z mojego profilu.
Tak, teraz jak wchodzę w powiadomienia z zamkniete watku to nic mi sie nie wuswietla. Poczekajmy coś naprawia i bedzie działać :)
Ale mi dzidzia fika dzisiaj no nareszcie! Hmm stres sluzy naszej relacji :\
 
Przestrzegam Was dziewczyny przed takim zakupem na przykładzie opisanej historii.. Jedyny plus jest taki, że poznaliśmy osobiście właściciela telefonu, byliśmy nawet u niego w domu. Do teraz nie odbierał telefonu, ale odpisał dosłownie przed chwilą, że jest za granicą, wieczorem zadzwoni do domu i dowie się o co chodzi. Jeszcze łudzę się, że to nie oszust, a jakiś nieogar, który zapomniał zapłacić raty... :(
Daj Boze.żeby tak było trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry