reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Berry90 i Ilma Macie dostęp do zamkniętego wątku? Czy jeszcze nie
Przez appke nie widze wcale fora zamknietego a przez strone wyglada to tak
Screenshot_20190105-093053_Chrome.jpeg
 
Też nie odczuwałam nic, a okazało się że mam infekcje, a raczej grzybka jak to moja gin powiedziała. Pomogło mi kilka rzeczy Niacyna-antybiotyk, podmywanie częste w chłodnej wodzie bez mydła itd., wyeliminowanie cukrów które namnaża ją z tym nie miałam problemu bo mnie nie ciągnie, jedzenie jednego jogurtu dziennie. Obecnie mam globulki z kwasem hialuronowy na odbudowę flory Hexagyb Duo. Znam, bardzo fajne. Natomiast ja jestem uzależniona od masła z the body shop o zapachu mango obłęd. Oprócz tego używam Bielendy Mama na cellulit, masła shea i czasem oliwki palmers.
To od dziś dodatkowo zero słodkiego. Już co mogę to robię.
Ja nie bralam wcale. Biore tylko duphaston 3x dziennie .
Ja ta luteine w szpitalu w ok. 6 czy 7 tyg dostałam. Brałam z 3 tyg może i moj lekarz kazał mi odstawić. A z infekcja bujam sie do teraz.

Ja wstałam czuje katar, pomimo zjedzenia mnie mdli i w ogóle jest bleee
 
Ja wlasnie wczoraj odstawilam 16+5, niby lemarz mowil ze mozna odatawic w 16tc bez konsultacji juz ale jakos mam leki...
ja bralam od 6 tc przez 4 tyg luteine, jak trafilam do szpitala to mi ja dali i kazli kontynuować, ale na wizycie kontrolnej lekarz mowil ze nie ma potrzeby jej brac skoro nie ma krwawien i z dnia na dzien odstawilam, tez mialam obawy ale nic sie nie dzieje do tej pory. :)
 
Masakra co 9 tysi za wózek. Nie na mój łeb taka cena.
Ja kiedyś mezowi w sklepie pokazalam faceta z tym wózkiem a on mowi " no niewygodne te wozki chyba.
Mowie ej no nie chodzi o to ze on 9 tys kosztuje a maz " o matko to jakos debil chyba to tylko kupi" ;)
Wiec sorki za meza gdyby jednak ktoras dziewczyna planowala zakup :)
Dla mnie 3500zl to juz duzo za wozek a co dopiero 9000
 
reklama
Mam takie samo zdanie jak Twój mąż!
Ja kiedyś mezowi w sklepie pokazalam faceta z tym wózkiem a on mowi " no niewygodne te wozki chyba.
Mowie ej no nie chodzi o to ze on 9 tys kosztuje a maz " o matko to jakos debil chyba to tylko kupi" ;)
Wiec sorki za meza gdyby jednak ktoras dziewczyna planowala zakup :)
Dla mnie 3500zl to juz duzo za wozek a co dopiero 9000
 
Do góry