reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Mam takie samo zdanie jak Twój mąż!

Wszystkie się zgadzamy :p ja oglądałam wózki w różnych portalach i jak mi się coś spodobało przełączyłam na sklep i dopiero zobaczyłam cenę, chociaż widzę tez i droższe od cybexa ;/
Przecież w tych pieniądzach naprawdę można kupić „wszystko” !!!! Cała wyprawkę :) i to dobrych jakościowo rzeczy :)
 
ja bralam od 6 tc przez 4 tyg luteine, jak trafilam do szpitala to mi ja dali i kazli kontynuować, ale na wizycie kontrolnej lekarz mowil ze nie ma potrzeby jej brac skoro nie ma krwawien i z dnia na dzien odstawilam, tez mialam obawy ale nic sie nie dzieje do tej pory. :)

Ja dostalam w 7tc z powodu krwawien i moj gin powiedzial ze do 16tc musze brac bo wowczas produkcje progestwronu przejmuje juz lozysko. Czyli co lekarz to opinia :) ale troche mnie uspokoilas
 
Wszystkie się zgadzamy [emoji14] ja oglądałam wózki w różnych portalach i jak mi się coś spodobało przełączyłam na sklep i dopiero zobaczyłam cenę, chociaż widzę tez i droższe od cybexa ;/
Przecież w tych pieniądzach naprawdę można kupić „wszystko” !!!! Cała wyprawkę :) i to dobrych jakościowo rzeczy :)
I jeszcze by cos zostalo na nagrode dla dzielnej mlodej mamy [emoji23]
 
Nawet jakbym była bogata to i tak wolałabym wydać na coś innego niż na wózek te 9 tys. wózek ma być funkcjonalny, wygodny lekki itd. i to jest kryterium.
No ja tak samo :) na wakacje bym cala rodzina za taka kase wolala juz jechac :)
Ten wozek serio jest maly i brzydki ale nie wiem jak sie prowadzi bo nie testowalam :)
Kurde jedziemy na pogotowie :\ biegunki ciagle się pojawiają :(
 
Popek taki reklamuje [emoji1787][emoji1787][emoji1787]Jumana Diamond S
Widziałam wózek na żywo, zwrócił uwagę, ale nie w sensie że mnie zachwycił [emoji1787][emoji1787]
Screenshot_20190105-103949_Facebook.jpeg
 
Wczoraj wrzucalam na zamkniety dzis dla nieobecnych wrzuce tu [emoji14] chyba zdecydujemy sie na taki wozek 3 w 1 White Lux i kolyske (do kolyski w gratisie monitor oddechu i to mnie przekonalo) cena za wozek 400zl za kolyske+monitor 160zl [emoji57]
Screenshot_2019-01-04-20-22-01.jpeg
Screenshot_2019-01-04-21-01-12.jpeg
Screenshot_2019-01-04-21-29-04.jpeg
 
reklama
Cześć laseczki ja wstałam właśnie z bólem głowy już się zaczynam przyzwyczajac..... dziś 17 tydzień ale ten czas leci .... nie mogę się doczekać czwartku.... potwierdzę synusia[emoji16][emoji4][emoji6]już wczoraj miałam w rękach dresik Batmana ale się powstrzymalam[emoji16] w drodze z wizyty wstapie . A co do wózków to te wszystkie celebrytki dostają je za darmo wzamiam za reklamę więc se mogą mieć za 10 tysi ... miłego dnia
 
Do góry