reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Spokojnie :) wszystkie które piszą tan zaglądają nadal tutaj :)
Ja bym raczej powiedziala, ze max. 10% a nie wszystkie :-( :(

Ja jako jedyna wysyłam te wasze loginy do aniaslu i wierzcie mi że to też ciężko ogarnąć, co chwilę ktoś się zgłasza a ja piszę po kilka wiadomości dziennie do administracji z loginami.... Cały "proces" zamykania wątku rozpoczął się chyba 29 grudnia, to zobaczcie ile już czasu minęło
Ja to wszystko w teorii rozumiem i doceniam Twoje wysilki. Robisz wszystko, co w Twojej mocy (tu bym poslala wirtualnego buziaka ale nie mam takiej opcji w pasku). Winna sama sie jednak tez nie czuje, bo ja zwyczjanie technicznie nie mialam przez 10 dni mozliwosci byc na BB, o czym z reszta w Wigilie pisalam. A kiedy wrocilam "wyposzczona" to mi forum zniknelo sprzed nosa :zawstydzona/y:
 
reklama
Ej dziewczyny nie panikujcie, tak jak Agatki mowi ona to sama ogarniala, na zyczenie wiekszosci dziewczyn, i tu szacunek do niej ze w ogole jej sie chce i ma czas na robienie tego przy malym dziecku[emoji122]zreszta mowa o watku zamkniętym byla juz daaawno i byla tez mowa o tym ze w kazdej chwili mozna dodac kolejne dziewczyny tylko jak widac musi to troche potrwać. Po prostu postarajcie sie poczekac, musicie co jakis czas sprawdzać czy juz dostęp dostalyscie[emoji6]
To ze jest tez watek zamkniety nie znaczy ze nikt tu pisal nie bedzie. Ja tu i tu pisze[emoji6]zreszta ja mowilam ze i tak bede tu zagladac nawet jak wszystkie pojda na zamknięty bo zawsze tu ktos nowy moze sie pojawić [emoji57]
 
No ja tak samo :) na wakacje bym cala rodzina za taka kase wolala juz jechac :)
Ten wozek serio jest maly i brzydki ale nie wiem jak sie prowadzi bo nie testowalam :)
Kurde jedziemy na pogotowie :\ biegunki ciagle się pojawiają :(
Biedny już jak dziecko chore to każda matka staje na rzesach. Też bym pojechała że strachu.. Daj znać co tam?!
 
reklama
Do góry