reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
@Vileyka ja tak samo wiec się nie martw :D na każdym innym wątku forum zamknięte służy do wrzucania fotek i innych spraw,których raczej nie chcemy upubliczniać szerszemu gronu. Tutaj dziewczyny maja jakaś odmienną ideę ;)
 
Dziewczyny a wyslalyscie swoje nicki do @Agatki ? Jesli nie to zrobcie to na pewno was doda skoro sie odzywalyscie juz wcześniej a jeśli po prostu jeszcze nie widzicie zamknietego to musicie moze poczekac ? [emoji848]
 
Hej kochane , nie wiem czy któraś z Was jeszcze mnie pamięta [emoji848] , podczytuje Was czasem i patrzę jak ten czas leci ... U nas jakoś życie wraca do normy , czekamy na badania i postanowiliśmy że się nie poddamy tak łatwo . Buziaki dla Was, wyglądacie cudownie [emoji8]
Trzymam kciuki i dawaj znać [emoji8][emoji3]
 
reklama
Do góry