reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej hej chciałam do was dołączyć i dlatego najpierw czytam stare wiadomości z grudnia jeszcze, a tu mi psikusa zrobiłyście i na zamknięty się przenosicie... czy jest jeszcze dla mnie szansa żebyście mnie przyjęły???
 
Hej hej chciałam do was dołączyć i dlatego najpierw czytam stare wiadomości z grudnia jeszcze, a tu mi psikusa zrobiłyście i na zamknięty się przenosicie... czy jest jeszcze dla mnie szansa żebyście mnie przyjęły???
A na kiedy masz termin porodu? Pracujesz nadal?
 
A Mialas go przepisany ze wzg. na bole w podbrzuszu czy krwawienia? Mi lekarz kazal nospe brac na bole i jak wychodzilam ze szpitala to dostalam zalecenie zeby ja brac w razie potrzeby ale mój doktor w grudniu powiedzial ze zeby nospe nie traktowac jak apap tylko ze jesli zaczyna mnie bolec brzuch to brac no spe 2-3 razy po 1 przez 3 dni i dopiero przestac. Zdziwilam sie na takie zalecenia ale tak zrobilam i jak narazie mocno brzuch mnie nie bolal, a jak pobolewa tak jak dzis to staram sie nie brac lekow.
Mi tez lekarz kazal brac nospe na bole. Bykam sceptyczna ale pozniej imdwoch innych (jak bylam w szpitalu) potwierdzilo to samo -nie ma potrzeby bac sie nospy w ciazy, mozna smialo brac
 
Rozumiem Twoja frustracje, bo sama przesiedzialam 24h bez dostepu do watku, gdyz przez 10 dni mialam ograniczony internet (mialam tylko na pare minut do zalatwienia pilnych spraw zwiazanych z operacja) i nie mialam nawet pojecia (a co dopiero mozliwosci) zameldowac sie na czas. Nie jest jednak az tak zle, ze na zamknietym watku sa tylko dziewczyny od testu ciazowego. Ja dolaczylam czynnie na czerwiec 2019, hmmm, sama nie pamietam, chyba w listopadzie, i zostalam przyjeta na zamkniety. A sa tam dziewczyny z jeszcze krotszym stazem. Ciebie nie znam, widocznie pojawilas sie w czasie naszego wyjazdu, ale Ciebie pewnie tez przyjma. Na razie mozesz popisac tu. Kika dziewczyn wciaz tu zaglada. A po przeczytaniu dzisiejszych postow z zamknietego watku to nawet uwazam, ze na otwartym bylo wieksze urozmaicenie. Pisalysmy tu o karmieniu mezow piersia, polskich regionalizmach jezykowych i kilku innych tematach. Mozesz poczytac ;-) ;)
A mi się wydaje, że są też takie dziewczyny które napisały post o dodaniu do wątku zamkniętego. Jedno zdanie o sobie i są tam Z nami, nie pisząc nic. Dlatego teraz nie rozumiem czemu ktoś inny nie ma dostać dostępu.
 
Jak już się toczy dyskusja o zamkniętej grupie to powiem Wam, że moje styczniowki 2012 wciąż istnieją, tylko teraz to już od lat na fb a nie tutaj, więc takie grupy czasem potrafią długo przetrwać [emoji3526]
 
Dziewczyny czy wy się czujecie atrakcyjne w ciąży? Bo ja sobie nie mogę z tym poradzić, czuję się otyła w ciąży. Przytyłam ok3 kg i w sumie widzę że to tylko brzuch większy i piersi, ale nie mogę sobie z tym poradzić [emoji24]
 
reklama
Do góry