reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja tez nie czuje sie zbyt dobrze... niby na wadze nirwiele sie zmirnilo ale ze starych spodni pasuja na mnie tylko te ktore byly duze. Ogolnie zawsze mialam szerokie biodra, spory tylek i srosunkow waska talie i maly brzuch. Teraz zaczynam tracoc swoj atut i pojawily mi sie faldki na plecach a przeciez nie jem wcale za dwoch i jakos nie poprawia mi to samopoczucia...
Dodam ze rozmiar 34 to chyba w przedszkolu bym ubrala bo moj przef ciaza to 42 dol i 40 gora...
To musze Wam powiedzieć, że ja tez nie należę do chudych dziewczyn, moja gora to 38 a dol 40, mam jakies 162 wzrostu i zaczynalam od 60 kg, teraz 17+ 4,waze prawie 64 kg i czuje po ubraniach ze tylko brzuszek mi sie nie miesci, ale bardzo dobrze sie czuje z brzuszkiem:biggrin2: mysle ze po ciąży bede musiala wziasc sie za siebie bo pewnie będę miec opone na brzuchu bo niestety zawsze zaczynalam tyc brzuch, uda i pupa i ciezko bylo sie tego pozbyć. Bedzie lato, bedziemy napewno duzo na świeżym powietrzu z maluszkami i pewnie wprowadzimy jakies lzejsze jedzenie i wrocimy do naszych wag:D
 
reklama
To musze Wam powiedzieć, że ja tez nie należę do chudych dziewczyn, moja gora to 38 a dol 40, mam jakies 162 wzrostu i zaczynalam od 60 kg, teraz 17+ 4,waze prawie 64 kg i czuje po ubraniach ze tylko brzuszek mi sie nie miesci, ale bardzo dobrze sie czuje z brzuszkiem:biggrin2: mysle ze po ciąży bede musiala wziasc sie za siebie bo pewnie będę miec opone na brzuchu bo niestety zawsze zaczynalam tyc brzuch, uda i pupa i ciezko bylo sie tego pozbyć. Bedzie lato, bedziemy napewno duzo na świeżym powietrzu z maluszkami i pewnie wprowadzimy jakies lzejsze jedzenie i wrocimy do naszych wag:D
No ja mam 169 ale waga przed ciaza 77... teraz niby 78 ale widze ze sflaczalam... od wtorku zaczynam zajecia z trenerem co sie zna na prowadzeniu ciezarnych i mam nadzieje ze trochę sie wzmocnie. Niby jeszcze sukienki pasuja i topy ale ze spodniami czy koszulami to nie ma o czym mowic. U mnie dzis poczatek 18tc. No nic... jakos to bedzie ;)
 
Dziewczyny macie takie tępo że ledwie nadrobiłam oba wątki.
Ja też późno dołączyłam przez stratę synka. Nie mogłam uwierzyć że już w pierwszym cyklu nam się udało. Dopiero po prenatalnych zaczęłam dopuszczać myśl że może tym razem będzie wszystko w porządku. Dopiero minął tydzień w którym straciłam synka i nadal nikt z mojej rodziny niewie że jestem w ciąży. Ja do tej pory nawet głośno nie wypowiedział tych słów. Nadal się boję i tak będzie pewnie do końca. Ale od dziś każdy dzień i kopniaczek daje mi nadzieję. Uhh ale się rozpisałem. Idę piec rogaliki drożdżowe pewnie jak później zajrzę to znów będę mieć kilkadziesiąt stron do nadrobienia.
 
Ja jestem w sumie od niedawna wczesniej tylko podczytywalam i staram sie udzielac w miare systematycznie ale tez nie zawsze sie da ... A czy jest pozniej opcja zweryfikowania np listy osob majacych dostep do grupy ?? Bo moze byc tak ze ktos sie odezwie 2 czy 3 razyi potsm przestanie co z taka osoba ?? (Wliczam w to nawet siebie [emoji12][emoji23]) Ja tez jestem na fb na tajnej z 2017 roku [emoji173] jaki miesiac ???


U nas srednio miśka w nocy dostala goraczki 39 stopni dzis maruda i w ogole wychodza znow obie 4 tym razem u gory i daja sie ostro we znaki [emoji27]

Pytalyscie ostatnio o konkursy .... A wiec tak kiedys probowalam wiele razy na fb nawet mam tam lewe konto z ktorego korzystalam ale odpuscilam no o czas nie pozwolil.... A tak to raz mi sie udalo na Instagramir a oprocz tego to wlasnie fora rozne stronki dopoki sie nie sprobuje to sie nie wie czy sie uda ... Dwa lata temu uzbieralam cala wyprawke spokojnie dla dwojki dzieci wlasnie z konkursow [emoji23][emoji23] no ale zbieralam ja prawie dwa lata zanim doczekałam sie córeczki bylam po poronieniach nudzilam sie i probowalam [emoji17] pozniej jak znajde foro to wam.wstawie zdecie tego calego zestawu z tych dwoch lat
Na czerwcowych mamusiach :)
 
No to ja tez do chudych nie naleze juz dawno [emoji849] ja startowalam z waga 65 teraz 18+3 mam 66kg przy wzroscie 163..[emoji849]
 
Mąż mi mówi wczoraj (kiedy pożerałam cała babolade) ze skoro Lewandowska może to każda może - i jeszcze mi jej ostatnie zdjęcie z wakacji pokazał. No załamka:(
Jak ja nie znosze takiego gadania :wściekła/y:I co Ty mezowi zrobilas? Urzadzilas awanture czy sie poplakalas w kacie? A moze jedno i drugie? Sama nie wiem, co bym zrobila, na pewno byloby bardzo niemilo. Kazda kobieta i kazda ciaza jest inna. To tak jakby powiedziec, ze Nowakowa nie miala mdlosci, to zadna kobieta ma ich nie miec i kiedy wymiotuje jak kotka, to jest to jej wina, bo za malo sie stara :growl: Poza tym Lewandowska a) to sportsmenka, ktora przed ciaza byla w innej formie niz normalne kobiety b) ma do pomocy sprzataczki, kucharki, nianki, fryzjerki, kosmetyczki i dostep do cudowo-wiankow. Nie ona sama ogarnia dom i dziecko.
 
Mąż mi mówi wczoraj (kiedy pożerałam cała babolade) ze skoro Lewandowska może to każda może - i jeszcze mi jej ostatnie zdjęcie z wakacji pokazał. No załamka:(
Najlepiej mu powiedz, ze jak Ci Twoj maz stworzy takie warunki jak Lewandowski swojej zonie, to Ty tez tak mozesz wygladac, jak ona. Slabe to jet, jak facet sam jest daleki od idealu a od kobiety go wymaga :wściekła/y:
 
reklama
Do góry