reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzieki
Ja tez nie czuje sie zbyt dobrze... niby na wadze nirwiele sie zmirnilo ale ze starych spodni pasuja na mnie tylko te ktore byly duze. Ogolnie zawsze mialam szerokie biodra, spory tylek i srosunkow waska talie i maly brzuch. Teraz zaczynam tracoc swoj atut i pojawily mi sie faldki na plecach a przeciez nie jem wcale za dwoch i jakos nie poprawia mi to samopoczucia...
Dodam ze rozmiar 34 to chyba w przedszkolu bym ubrala bo moj przef ciaza to 42 dol i 40 gora...
Ja się czuje nieatrakcyjna. A najgorzej jak się naoglądam na instagramie instamatki A ja taka byle jaka. Już dzisiaj na wyjście się jakoś starałam odstrzelic. Ale wyszło tak sobie.
Ja się bałam odrazu ujawniać. Bałam się cieszyć. Nie raz mam jeszcze takie głupie myśli.
Ja też. Cały czas się trzęsą nad wszystkim
Tak tajne to juz inna rzecz :) jestem w takiej wlasnie z mamuskami z 2017
Tajne są spoko ale najpierw trzeba wiedzieć jak się tam dostać. A ja do zamkniętej nie chce bo będzie widać na całym fb
Też mam. Kłopot tu i tu pisać.
Oj ja ledwo nadążam czytać żeby mi nic ważnego nie umknęło. Tylko potem zapominam co chciałam dodać albo się już rozmowa na ten temat skonczyla
 
reklama
No trochę niestety wyglada bo gania na siłownie 4 razy w tygodniu przed praca jak wariat. Nawet przez jakiś czas chodziliśmy razem ale u mnie to sie nie sprawdziło, prawie godzinę traciłam dodatkowo żeby umyć włosy i zrobić makeup wiec w pracy byłam po 9 grubo. Nawet sie na niego nie obraziłam za ten tekst bo to w sumie w żartach powiedział ale z tylu głowy muszę pamiętać żeby nie jeść wszystkiego co widzę. No i sie zmotywowałam i chociaż skalpel chodakowskiej zrobiłam:)
My też chodziliśmy razem trochę wieczorami ale potem pakiet z pracy miałam taniej to na jogę zaczęłam i się okazało że jestem w ciąży. Mój do mnie mówi ciągle mój grubaniu. Wkurza mnie tym ale on twierdzi że to slodkie[emoji36]
 
My też chodziliśmy razem trochę wieczorami ale potem pakiet z pracy miałam taniej to na jogę zaczęłam i się okazało że jestem w ciąży. Mój do mnie mówi ciągle mój grubaniu. Wkurza mnie tym ale on twierdzi że to slodkie[emoji36]
Też uważam, że słodko do Ciebie mówi! [emoji16]
Ale już słyszeć [emoji86] codziennie to nie wiem.
 
Mialam podeslac fote tych nagrod zebranych w ciagu 2 lat mialam gdzies foto calego alr nie moge znalesc ..

Czesc rozdalam .. Dwie kolezanki tez sie spodziewaly maluszkow
Screenshot_2019-01-06-15-42-42-1.jpeg
Screenshot_2019-01-06-15-42-49-1.jpeg
 
No trochę niestety wyglada bo gania na siłownie 4 razy w tygodniu przed praca jak wariat. Nawet przez jakiś czas chodziliśmy razem ale u mnie to sie nie sprawdziło, prawie godzinę traciłam dodatkowo żeby umyć włosy i zrobić makeup wiec w pracy byłam po 9 grubo. Nawet sie na niego nie obraziłam za ten tekst bo to w sumie w żartach powiedział ale z tylu głowy muszę pamiętać żeby nie jeść wszystkiego co widzę. No i sie zmotywowałam i chociaż skalpel chodakowskiej zrobiłam:)
No to odwaznie z tym skalpelem ! Znam takich co trenujac na co dzien nie daliby rady [emoji23] ale skoro zrobilas i wszystko ok to dobrze :) ja przed silownia rez chodzilam na silownie, w trakcie rowniez az po jedenym z treningow dostalam mega skurczu i postanowilam przeczekac. Chcialam wrocic w grudniu ale ten fitness dla ciezarnych to taka nuda... od wtorku wracam na silownie skoro wszystko jednak jest ok :) oczywiscie powoli i z umiarem...
 
Ale ty kochana jesteś młodziutka to i szybko wróciłaś do formy. Ja już niestety jestem dużo starsza więc metabolizm słabszy no i skóra mniej jędrna. No niestety dla mnie jest to trudny temat.
Ja to już nawet nie liczę na powrót do sylwetki sprzed ciąży. Lata swoje robią a skórę od zawsze mam słaba i mało jędrna.
Też już mam spodnie ciążowe narazie dziwnie się w nich czuje. Przezwyczaic się muszę. [emoji6]
Spodnie ciążowe zalozylam chyba w 10 tygodniu, moje zwykle mnie mega uciskały. Teraz chodzę już tylko w takich a dobrego luzne tuniki lub dopasowane miękkie sweterki. Lubię brzuszek podkreślić. W końcu nie mam oponki tylko ciążowy bebzolek[emoji3]
 
reklama
No to odwaznie z tym skalpelem ! Znam takich co trenujac na co dzien nie daliby rady [emoji23] ale skoro zrobilas i wszystko ok to dobrze :) ja przed silownia rez chodzilam na silownie, w trakcie rowniez az po jedenym z treningow dostalam mega skurczu i postanowilam przeczekac. Chcialam wrocic w grudniu ale ten fitness dla ciezarnych to taka nuda... od wtorku wracam na silownie skoro wszystko jednak jest ok :) oczywiscie powoli i z umiarem...
Z tym Skalpelem to pominelam czesc na miesnie brzucha bo gdzies wyczytalam ze nie wolno w ciazy. Ale jutro na wizycie dopytam jeszcze lekarke. Zgadzam sie, cwiczenia dla kobier w ciazy to nudaaa - ale moze za kilka miesiac, dwa zmienimy zdanie.
 
Do góry