reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

@ulau nie wiem czy położenie łożyska tez ma wplyw na znalezienie tętna detektorem ale pewnie tak bo strasznie ciężko mi je znaleźć. A jak juz znajde to bardzo nisko w okolicy spojenia....

U mnie tętno jest jakieś 7-10cm od pępka w dół delikatnie po lewej. Dziś mam 17+6, jakiś tydzień temu tez było zdecydowanie niżej, chyba cała macica wędruje powoli w górę [emoji6]
 
reklama
Robiłaś jakieś badania po stratach?

Nie robiłam jeszcze. Muszę się wybrać w tył tygodniu. Niewiele mi zalecił wtedy bo na pewno na krzepnięcie krwi. I mówił, ze norma to dwa poronienia. I ze mogę być w grupie 30% kobiet które mogą dopiero za 8 razem być w ciąży w której urodzi się dziecko, a reszta to mogą być poronienia. Myśle nad zmiana lekarza.
 
U mnie tętno jest jakieś 7-10cm od pępka w dół delikatnie po lewej. Dziś mam 17+6, jakiś tydzień temu tez było zdecydowanie niżej, chyba cała macica wędruje powoli w górę [emoji6]
Ja mam łożysko na tylniej scianie, zaczelam czuc ruchy w 16+4 a po kilku dniach wlasnie wyzej i teraz czuje poniżej pepka w 17+6;)
 
Witajcie, z powodu problemów z telefonem oraz wątku zamkniętego na którym się dużo dzieje sporo mnie tutaj mniej, ale postaram się to zmienić od najbliższego weekendu. ;) Myślę, że z czasem będziemy dodawać kolejne dziewczyny na zamknięty.
Ja od czwartku19+0, a Malutka fika jak szalona i czuć to bardzo wyraźnie :)))))))))) jutro wizyta u doktorka. :)
 
Nie robiłam jeszcze. Muszę się wybrać w tył tygodniu. Niewiele mi zalecił wtedy bo na pewno na krzepnięcie krwi. I mówił, ze norma to dwa poronienia. I ze mogę być w grupie 30% kobiet które mogą dopiero za 8 razem być w ciąży w której urodzi się dziecko, a reszta to mogą być poronienia. Myśle nad zmiana lekarza.
Boże nie słuchaj lekarzy i tych chorych gadek. Wielu tragedii uda się uniknąć jeśli zbadasz się od razu. Jeśli minęło już 6 tygodni, to możesz zrobić test na trombofilie wrodzona z testdna i wymazy sobie zrób ureaplasma, mykoplasma i chlamydia. Lekarz raczej do zmiany, ja kiedy poszłam do mojego poprzedniego z wynikami które zrobiłam to rzucił tekstem" o widzę że się Pani internetów naczytała" - więcej mnie nie widział. Ale warto szukać, bo są lekarze którzy poważnie podchodzą do każdego poronienia
 
Wytoczyłam się w końcu z łóżka. Zanim wstałam to czułam taka wielka moc sprawczą i właśnie mi przechodzi [emoji21] dajcie mi siłę bo muszę opierdzielic ściany w kuchni tynkiem i położyć podłogę [emoji23]
 
Przy takim ryzyku lekarz mówi że amnio najpewniejsze ,czytałam dużo na ten temat i powikłania zdarzają się niezwykle rzadko ,głównie wtedy jeśli z dzieckiem jest coś nie tak lub lekarz partacz ,ja robię w Tychach u Zielińskiego ,dziewczyny z wątku o amnio mówią że jestem w dobrych rękach i tego się trzymam
Będzie dobrze zobaczysz :)
 
Nie robiłam jeszcze. Muszę się wybrać w tył tygodniu. Niewiele mi zalecił wtedy bo na pewno na krzepnięcie krwi. I mówił, ze norma to dwa poronienia. I ze mogę być w grupie 30% kobiet które mogą dopiero za 8 razem być w ciąży w której urodzi się dziecko, a reszta to mogą być poronienia. Myśle nad zmiana lekarza.
O matko no to.Cię pocieszyl ;\
 
reklama
Cześć dziewczyny, bo krótkiej nieobecności nadrobiłam, ale dłuuuugo mi to zajęło. Co już prawie byłam na bieżąco to wy kolejne 1000 postów haha :)
Lecę teraz na zamknięty zobaczyć co i reszty ;)
 
Do góry