reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Boże nie słuchaj lekarzy i tych chorych gadek. Wielu tragedii uda się uniknąć jeśli zbadasz się od razu. Jeśli minęło już 6 tygodni, to możesz zrobić test na trombofilie wrodzona z testdna i wymazy sobie zrób ureaplasma, mykoplasma i chlamydia. Lekarz raczej do zmiany, ja kiedy poszłam do mojego poprzedniego z wynikami które zrobiłam to rzucił tekstem" o widzę że się Pani internetów naczytała" - więcej mnie nie widział. Ale warto szukać, bo są lekarze którzy poważnie podchodzą do każdego poronienia

Zgadzam się w 100% ja zmieniałam lekarza 3 razy, jak tylko usłyszałam teksty typu: do trzech razy sztuka to od razu wiedziałam ze trzeba szukać dalej.
Polecam Ci grupę na FB Mthfr polska, tam dziewczyny doradza co do badań, supli itp.[emoji6] jest tam tez lista polecanych lekarzy.
 
Zgadzam się w 100% ja zmieniałam lekarza 3 razy, jak tylko usłyszałam teksty typu: do trzech razy sztuka to od razu wiedziałam ze trzeba szukać dalej.
Polecam Ci grupę na FB Mthfr polska, tam dziewczyny doradza co do badań, supli itp.[emoji6] jest tam tez lista polecanych lekarzy.
Ja należę do tej grupy od początku :-) w zasadzie z niej czerpalam wiedzę podstawową. Również ja polecam
 
Ja należę do tej grupy od początku :-) w zasadzie z niej czerpalam wiedzę podstawową. Również ja polecam

Ja tak samo, od razu po 1 poronieniu koleżanka mi o niej powiedziała i to był strzał w 10, bo z podstawowych badań wyszły mi spore niedobory witaminy d i b12[emoji6] a żaden z moich 3 ginekologów nawet nie wspomniał o tych badaniach. Na wizycie miesiąc po poronieniu lekarz widział wyniki badań wit d, homocysteina, b12, kwasu foliowego i ferrytyny-jego komentarz brzmiał: „sporo się Pani wypłaciła „[emoji15] a na pytanie o Mutacje odpowiedział ze to wymysł internetow... takich lekarzy trzeba omijać szeroko.. a niestety jest ich wielu
 
Ja tak samo, od razu po 1 poronieniu koleżanka mi o niej powiedziała i to był strzał w 10, bo z podstawowych badań wyszły mi spore niedobory witaminy d i b12[emoji6] a żaden z moich 3 ginekologów nawet nie wspomniał o tych badaniach. Na wizycie miesiąc po poronieniu lekarz widział wyniki badań wit d, homocysteina, b12, kwasu foliowego i ferrytyny-jego komentarz brzmiał: „sporo się Pani wypłaciła „[emoji15] a na pytanie o Mutacje odpowiedział ze to wymysł internetow... takich lekarzy trzeba omijać szeroko.. a niestety jest ich wielu
To prawda, mnie na mutacje pokierowala hematolog. Poszłam do niej z inną sprawą, ale obejrzała też wyniki zespołu antyfosfolipidowego i powiedziała że warto zrobić właśnie trombofilie na testdna. Potem szukałam ogarniętego lekarza i po 2 miesiącach wynazłam i nie zamienię go na nikogo innego [emoji4] ja nie wierzę w przypadki, lepiej sprawdzić niż potem płakać po kolejnej stracie. A pieniądze rzecz nabyta, spod ziemi bym wykopała żeby mieć na badania
 
reklama
Do góry