reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Zaczynam się zastanawiać czy ta babka nam się przy mówieniu wagi nie pomyliła. Bo wczoraj powiedziała że 430 a to było om 19 i 6 z usg wynika że jest tydz starsza więc było 20 i 6. Ale może to powinno być 340 g. Bo jak ja zapytałam o wagę to powiedziała że w normie. A 430 to chyba jednak by było duze dziecko.
 
Zaczynam się zastanawiać czy ta babka nam się przy mówieniu wagi nie pomyliła. Bo wczoraj powiedziała że 430 a to było om 19 i 6 z usg wynika że jest tydz starsza więc było 20 i 6. Ale może to powinno być 340 g. Bo jak ja zapytałam o wagę to powiedziała że w normie. A 430 to chyba jednak by było duze dziecko.
Nie masz co sie nad tym zastanawiać bo to akurat jest błahostka [emoji6]
Ważne że wszystko dobrze [emoji4]
 
My po połówkowych :) Wszystko w porządku tylko mały trochę jest za duży jak na swój tydzien. Może się później wyrowna albo będzie klocek:D

Może być tak, ze ciąża starsza tak jak u mnie :) miałam krótkie cykle i wiedziałam od razu, ze ciąża strasza,bo już 4 dni przed terminem miesiączki wyszła kreska :)
 
reklama
Cześć. Ja też już po połówkowych. Wszystko jest w normie i wygląda na to, że jest prawidłowo. Ogromna ulga. Mogę zacząć myśleć o dalszych zakupach :D
 
Do góry