reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja dziś po wizycie, Malutka wcale już nie jest taka malutka bo ma 463g co odpowiada terminowi porodu 5.06:)) szyjka 4.18 cm, zamknięta. Stawianie się macicy okazuje się u mnie niegroźne w żaden sposób. :))
 
reklama
Dziewczyny, które do mnie pisały w sprawie dostępu do wątku zamkniętego - proszę Was o cierpliwość, bo ciągle nie doczekałam się odpowiedzi administracji pomimo przypominania się :(
 
Czy ktos moze byc tak uprzejmy i wyjasnic mi, co sie dzieje? Zaliczylam mega grype z nawrotami, przez kilka dni nie mialam dostepu do internetu (o czym uprzedzalam) i co zastaje? Nawet jednej wiadomosci :-(
 
reklama
Do góry