reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzięki za odpowiedź. Ja bym się naprawdę z tego łóżeczka ogromnie cieszyła, bo jest fajne i zawsze to zmniejsza koszty, ale obecnie to najchętniej bym je porąbała i puściła z dymem, ale m. się tak uparł, bo to od jego rodziny :(
Powiem wam, że te ciuszki i łóżeczko odebrały mi trochę radości z przygotowywania wyprawki, do której wreszcie się zabrałam :(
To może wietrznie na balkonie?
 
reklama
Witam, właśnie Was nadrobilam nawet było co czytać :-D ja niedawno wróciłam z dodatkowych zajęć z moimi dziewczynami i teraz odpoczywam, jestem padnieta ;)
 
Z usg 5 dni różnicy młodsze,więc jakoś wielkiej różnicy nie ma. Synek był zawsze z usg większy niż z OM. A tu zobaczymy. Syn ważył 4,2 kg a mierzył 59 cm. Nie obrażę się jak kolejne będzie troszkę mniejsze.
 
Z usg 5 dni różnicy młodsze,więc jakoś wielkiej różnicy nie ma. Synek był zawsze z usg większy niż z OM. A tu zobaczymy. Syn ważył 4,2 kg a mierzył 59 cm. Nie obrażę się jak kolejne będzie troszkę mniejsze.
Spory chłopak, więc wcale się nie dziwię ;)
 
reklama
Do góry