reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mamusie mam do was pytanie..w pierwszej ciazy od okolo 36tc mialam skurcze przepowiadajace..caly brzuch sie spinal...teraz od kilku dni mam dziwne chwilowe bole w podbrzuszu dosc nie przyjemne przy tym uczucie ciągniecia..macie podobnie?
 
reklama
Sny tez miewam dziwne, skurcze łydek sporadycznie, za to strasznie zmieniły mi się smaki. W pierwszej ciąży uwielbiałam wszystkie kwasne rzeczy, kapustę, bigos, ogórki słodycze nie robiły na mnie wrażenia. Teraz nie mogę patrzec na mieso, a jak czuje jego zapach to mnie wykręca
 
Mamusie mam do was pytanie..w pierwszej ciazy od okolo 36tc mialam skurcze przepowiadajace..caly brzuch sie spinal...teraz od kilku dni mam dziwne chwilowe bole w podbrzuszu dosc nie przyjemne przy tym uczucie ciągniecia..macie podobnie?

Uczucie ciągnięcia mam, a brzuch spina się jak długo spaceruje albo za bardzo poszaleję z porządkami w domu [emoji4]
 
Dzień dobry,
Co tam u Was? Ja generalnie niestety muszę się pilnować, bo te omdlenia to nie była jednorazowa sytuacja, w sobotę mi się powtórzyło, dziś też prawie, także o wychodzeniu samej to nie ma mowy. Mam nadzieję, że to związane jest z piciem a raczej nie piciem kawy, zauważyłam, że jak rano jej nie wypije to właśnie mam niskie ciśnienie i mi się to zdarza... no ale zobaczymy...
 
Wasze kciuki pomogły [emoji4] wczoraj wizyta 6+0, jest zarodek i to z serduszkiem [emoji175]
IMG_20190318_185612.jpeg
 
reklama
Do góry