reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
My przy poprzednich chłopakach mieliśmy mieszkanie na 4 pietrze bez windy - nie było szans na wytaszczenie wózka (cały czas byl w bagażniku [emoji1787]) i łóżeczko w pokoju dzieci i dodatkowo kołyskę w sypialni. Przy jednym i przy drugim sprawdziło się super.

Teraz mamy dom i piętro, wiec chyba układ będzie podobny, tyle ze do naszej sypialni myślę o dostawce, a na dole w ciągu dnia chyba w wózku będzie i w bujaczku [emoji2956]

Czy któraś z Was rozważa zrobienie badań genetycznych Nifty Pro ? albo Sanco ?

I ma jeszcze pytanie o nosidełko ? Czy któraś z Was ma doświadczenie z Tulą ? Przy poprzednich miałam BabyBjorna i sprawdzał się, ale o Tuli też słyszałam dużo dobrego...
Ja to na początek chustę polecam :-) :) przy synku nauczyłem się sama motac, ale miał już kilka ms i zalowalam, że tak późno ..I miałam tkaną, ale myślę że dla noworodka to elastyczna chyba może być lepsza.. A nosidlo Tuli też mam, ale używałam go w sumie gdy synek już był spory, w sumie to mąż nosił na wycieczkach :-D
 
Dziewczyny ja też się pochwalę, byłam dziś na iść i widziałam pulsujace serduszko ❤ jak szalone. Wg ostatniej miesiączki to 6+1, a wg usg to 5+5.

Czy którejś z Was lekarz zalecił acard?
U mnie że względu na długie starania uznał, że ciążę trzeba zabezpieczyć z każdej możliwej strony
Ja też biorę acard, też lekarka mi zleciła .. chyba zwiększa tworzenie się naczyń krwionośnych i ukrwienie
 
Dzięki za opinie... tylko ta Tula mi się taka duża wydaje jak dla maluszka, wiem ze tam jakaś wkładkę się dokupuje ... nie miałam z tym wczesniej styczności, wiec jak wszystko będzie dobrze, to po 12 tc się wybiorę do sklepu pomacać [emoji1787]
Warto kupić na olx.. często w super stanie, a po za tym one są niezniszczalne:-) :)
 
W poprzedniej ciąży startowałam z 47 kg, w dniu porodu ważyłam 67kg. dwa miesiące po porodzie wszystko samo zeszło przy KP. Teraz ważę 52kg zobaczymy ile przytyje, oby trochę mniej.
 
Dziewczyny. Z mężem mamy zagwozdke. Z racji, że jest to nasza pierwsza ciąża, czujemy się jak studenci na pierwszym roku. Nic nie wiemy. Z aplikacji wynika że jestem w t7d6 czyli jest to początek 8 tygodnia czy jego koniec? Różne kalkulatory podają co innego jedne że to 7 tydzień drugie że 8. :/
 
Dziewczyny. Z mężem mamy zagwozdke. Z racji, że jest to nasza pierwsza ciąża, czujemy się jak studenci na pierwszym roku. Nic nie wiemy. Z aplikacji wynika że jestem w t7d6 czyli jest to początek 8 tygodnia czy jego koniec? Różne kalkulatory podają co innego jedne że to 7 tydzień drugie że 8. :/
Koniec 8 tygodnia, a jak będziesz mieć t8d1 to jest początek 9 tygodnia
 
Ojej [emoji44] Ja sama myślałam, że moje 7+4 to koniec siódmego tygodnia [emoji44] To też moja pierwsza ciąża.

Jeśli chodzi o wagę, to przed ciąża miałam około 68, w ciągu tych 2 miesięcy schudłam do 66 kg, więc będzie dobry start na tycie [emoji1768]
 
7 tydzień skończony i 6 dzien 8 tygodnia [emoji3526]
Dziewczyny. Z mężem mamy zagwozdke. Z racji, że jest to nasza pierwsza ciąża, czujemy się jak studenci na pierwszym roku. Nic nie wiemy. Z aplikacji wynika że jestem w t7d6 czyli jest to początek 8 tygodnia czy jego koniec? Różne kalkulatory podają co innego jedne że to 7 tydzień drugie że 8. :/
 
reklama
Do góry