reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja mam problem zejść z kanapy [emoji85][emoji23] gdyby nie to że do łazienki muszę to wcale bym nie wstawała [emoji23]Mąż mi właśnie napisał że wyjdzie normalnie z pracy i odmierza Tymka. Super to się nawet ogarniać nie muszę [emoji85][emoji85][emoji85]
Matko, jestem zła na siebie że chodzę w dresie po domu taka nie ogarnięta ale nie mam na nic siły [emoji85]
Ja mam tak samo dopóki siedzę i nic nie robię. Jak już się za coś wezmę, tudzież gotowanie, szybki marsz to nieźle mi to idzie. Ale kalafior mózgowy już się odpala... wczoraj płaciłam przez internet i zapomniałam kodu.
 
Kalafior mózgowy hahahahaha


Wstałam i jest gorzej niż było. Pogoda piękna a ja się czuje jak zmielona jakaś bleeee

Ja miałam wzrost bety o 150% i jedne dzieciątko :)
 
Witam dziewczyny, ja rowniez dolaczam do grona czerwcowek. 7tydz i 1dzien.
W piatek ide na usg. Bylam u lekarza w 4 tyg ale byl sam pecherzyk. Mam nadzieje ze zobacze juz serduszko.
Mam juz coreczke 5 letnia.
Z dolegliwosci to mdlosci, choc nie sa straszne, nasilaja sie kiedy jestem glodna. Wilczy apetyt, bol piersi i ciagniecie w podbrzuszu.
Pozdrawiam was serdecznie.
 
Kalafior mózgowy jeszcze tego nie słyszałam [emoji85][emoji23]ja mówię że mam budyń z mózgu [emoji85][emoji85][emoji85]
Ja mam tak samo dopóki siedzę i nic nie robię. Jak już się za coś wezmę, tudzież gotowanie, szybki marsz to nieźle mi to idzie. Ale kalafior mózgowy już się odpala... wczoraj płaciłam przez internet i zapomniałam kodu.
 
No ja niestety ale bym się nie cieszyła w tej sytuacji z bliźniakow. Logistycznie 6 osób w rodzinie ciężko ogarnąć.. Musielibyśmy zmieniać mieszkanie, samochód.. Nie, niech to będzie jedna fasolka
 
Witam dziewczyny, ja rowniez dolaczam do grona czerwcowek. 7tydz i 1dzien.
W piatek ide na usg. Bylam u lekarza w 4 tyg ale byl sam pecherzyk. Mam nadzieje ze zobacze juz serduszko.
Mam juz coreczke 5 letnia.
Z dolegliwosci to mdlosci, choc nie sa straszne, nasilaja sie kiedy jestem glodna. Wilczy apetyt, bol piersi i ciagniecie w podbrzuszu.
Pozdrawiam was serdecznie.
Spokojnej ciąży! I na pewno w piątek zobaczysz serduszko.
 
reklama
Hm, mój na pierwszej wizycie zrobił usg bardzo dokładne, też zmierzył, założył kartę ciąży, zlecił badania, pokserowal sobie moje dotychczasowe wyniki, zlecił suplementacje. Wizyta trwała około 40 minut.
Może że względu że za wcześnie, bo powiem Ci, że ja właśnie w 5 tygodniu byłam u innego co prawda lekarza, był tylko pęcherzyki ciążowy i też wydalam 160 zł, a nie dostałam żadnych wskazówek nic kompletnie, tylko, że mam zrobić tsh, ale to że względu na niedoczynność.
Myślę, że chciał ostudzić mój entuzjazm
Hm, mój na pierwszej wizycie zrobił usg bardzo dokładne, też zmierzył, założył kartę ciąży, zlecił badania, pokserowal sobie moje dotychczasowe wyniki, zlecił suplementacje. Wizyta trwała około 40 minut.
Może że względu że za wcześnie, bo powiem Ci, że ja właśnie w 5 tygodniu byłam u innego co prawda lekarza, był tylko pęcherzyki ciążowy i też wydalam 160 zł, a nie dostałam żadnych wskazówek nic kompletnie, tylko, że mam zrobić tsh, ale to że względu na niedoczynność.
Myślę też, że był bardzo zachowawczy, bo jednak to naprawdę dopiero początek, i może chciał ostudzić ocean mojego entuzjazmu...
 
Do góry