reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej. Również nieśmiało dołączam do Was. W zeszły czwartek byłam u lekarza potwierdzić ciążę. Lekarz tak się cieszył ze mną, że zapomniał wypisać receptę i musiałam wracać z apteki z powrotem do gabinetu :) Następna wizyta 8 listopada. Ostatnia miesiączka 11 września, termin na 18 czerwca. Latałam sobie na skrzydłach radości do dzisiejszego dnia... od rana ból brzucha, karuzela w głowie, mdłości, cycki szaleją i chce mi się beczeć nie wiem dlaczego, ponieważ w środku czuję wewnętrzny spokój. U nas jak wszystko będzie dobrze, będzie duuuża różnica wieku między dziećmi. Mamy już córę i syna, od lat nas męczyli o rodzeństwo (jakby mieli mało kuzynostwa ), ale na razie czekamy z nowiną. W każdym razie przypomnę im ich radość gdy będą zmieniać pieluchy z wielkimi kupami :) :) Pozdrawiam ciepło
 
reklama
Dzisiaj czuję się fatalnie. Ciągle chce mi się jeść, a na nic nie mam ochoty. Jak zjem to jest mi niedobrze. Zaczęły się też wymioty jestem wyplukana z siłja chciałam bliźniaki za pierwszym razem teraz już nie. Cieszę się z mojej jednej fasolki i oby była zdrowa
 
S
Zobacz załącznik 1036643
Moja fasolka ma już prawie 2 cm, serduszko bije 160, tydzień ciąży wg usg to 9t1d i z OM tak samo. Termin porodu na 25.05. Ale z synem miałam na 25.01 i urodziłam 7.02, wiec obstawiam teraz 7.06 [emoji23]
Cudownie :) a skomentował lekarz poziom Twojej witaminy D ? U mnie tak i mam brać dodatkowo 2 tys jednostek - vigantoletten.
 
Hej. Również nieśmiało dołączam do Was. W zeszły czwartek byłam u lekarza potwierdzić ciążę. Lekarz tak się cieszył ze mną, że zapomniał wypisać receptę i musiałam wracać z apteki z powrotem do gabinetu :) Następna wizyta 8 listopada. Ostatnia miesiączka 11 września, termin na 18 czerwca. Latałam sobie na skrzydłach radości do dzisiejszego dnia... od rana ból brzucha, karuzela w głowie, mdłości, cycki szaleją i chce mi się beczeć nie wiem dlaczego, ponieważ w środku czuję wewnętrzny spokój. U nas jak wszystko będzie dobrze, będzie duuuża różnica wieku między dziećmi. Mamy już córę i syna, od lat nas męczyli o rodzeństwo (jakby mieli mało kuzynostwa ), ale na razie czekamy z nowiną. W każdym razie przypomnę im ich radość gdy będą zmieniać pieluchy z wielkimi kupami :) :) Pozdrawiam ciepło
Witamy :)
U mnie syn nie chciał (młodszy) a corka chciała. A teraz to syn lata z metrowką i szuka miejsca na łóżeczko a córka za to nie chce w swoim pokoju, ale będzie musiała zmienić zdanie :)
 
Hej. Również nieśmiało dołączam do Was. W zeszły czwartek byłam u lekarza potwierdzić ciążę. Lekarz tak się cieszył ze mną, że zapomniał wypisać receptę i musiałam wracać z apteki z powrotem do gabinetu :) Następna wizyta 8 listopada. Ostatnia miesiączka 11 września, termin na 18 czerwca. Latałam sobie na skrzydłach radości do dzisiejszego dnia... od rana ból brzucha, karuzela w głowie, mdłości, cycki szaleją i chce mi się beczeć nie wiem dlaczego, ponieważ w środku czuję wewnętrzny spokój. U nas jak wszystko będzie dobrze, będzie duuuża różnica wieku między dziećmi. Mamy już córę i syna, od lat nas męczyli o rodzeństwo (jakby mieli mało kuzynostwa ), ale na razie czekamy z nowiną. W każdym razie przypomnę im ich radość gdy będą zmieniać pieluchy z wielkimi kupami :) :) Pozdrawiam ciepło
Gratulacje! :)
Duża różnica wieku tzn jaka?
A, i 8.11 wizytujemy razem :))
Spokojnej ciąży :*
 
Ja się lecze na niedoczynność tarczycy od lat. Startowałam z wynikiem 8. Teraz miałam 2,27 i mimo tego dawka podwyższona bo bezpiecznie w ciąży mieć około 1,5. A Ty ile masz? Jeśli wynik za wysoki świadczy o niedoczynności i wtedy preparaty z jodem są ok.
Ja miałam 2,25 potem spadło do 1,9 ..Ale lekarka nic nie mówiła tylko , ze dobrze że spadło
 
Witamu! U mnie różnica 12 lat, a jak u Ciebie?
Hej. Również nieśmiało dołączam do Was. W zeszły czwartek byłam u lekarza potwierdzić ciążę. Lekarz tak się cieszył ze mną, że zapomniał wypisać receptę i musiałam wracać z apteki z powrotem do gabinetu :) Następna wizyta 8 listopada. Ostatnia miesiączka 11 września, termin na 18 czerwca. Latałam sobie na skrzydłach radości do dzisiejszego dnia... od rana ból brzucha, karuzela w głowie, mdłości, cycki szaleją i chce mi się beczeć nie wiem dlaczego, ponieważ w środku czuję wewnętrzny spokój. U nas jak wszystko będzie dobrze, będzie duuuża różnica wieku między dziećmi. Mamy już córę i syna, od lat nas męczyli o rodzeństwo (jakby mieli mało kuzynostwa ), ale na razie czekamy z nowiną. W każdym razie przypomnę im ich radość gdy będą zmieniać pieluchy z wielkimi kupami :) :) Pozdrawiam ciepło
 
Dziewczyny, też macie niskie ciśnienie w ciąży? Ja całe życie miałam 120/60 +/- 5, a od nieco ponad 2 tygodni okolice 100-110/45-55.
 
reklama
Do góry