reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Mam tak samo [emoji85] chyba przez to jestem taka ospała i bez sił. Mi ginekolog zalecił mierzenia ciśnienia rano i wieczorem.
W poprzedniej ciąży pod koniec dostałam nadciśnienia (nawet 160/100) mialam i 3 tygodnie przed porodem trafiłam do szpitala i dostawałam leki na obniżenie. Mimo że cała ciąża niskie ciśnienie.
Dziewczyny, też macie niskie ciśnienie w ciąży? Ja całe życie miałam 120/60 +/- 5, a od nieco ponad 2 tygodni okolice 100-110/45-55.
 
Mam tak samo [emoji85] chyba przez to jestem taka ospała i bez sił. Mi ginekolog zalecił mierzenia ciśnienia rano i wieczorem.
W poprzedniej ciąży pod koniec dostałam nadciśnienia (nawet 160/100) mialam i 3 tygodnie przed porodem trafiłam do szpitala i dostawałam leki na obniżenie. Mimo że cała ciąża niskie ciśnienie.
O kurcze, a wiadomo skąd to nadciśnienie? Już chyba lepiej mieć za niskie.
 
Nie wiadomo, najlepsze jest to że czułam się świetnie i gdyby nie kontrola u ginekologa to by mi do głowy nie przyszło sprawdzić ciśnienie. Położna sprawdziła raz - za wysokie, za 30min nadal za wysokie. Ginekolog wtedy powiedziała że jeśli do wieczora ciśnienie się nie zmniejszy mam się zgłosić na IP i tak niestety musiałam zrobić. Przyjęli mnie na oddział i dodatkowo przy USG stwierdzili małowodzie. Zostałam już w szpitalu do porodu, ale z synkiem było wszystko w porządku. Tylko tyle że musiałam przyjmować leki na obniżenie ciśnienia.
O kurcze, a wiadomo skąd to nadciśnienie? Już chyba lepiej mieć za niskie.
 
Hej, ja też po wizycie, jestem w 6 tygodniu i 4 dniu a według usg zarodeczek wygląda na 6 tydzień i 2 dzień, serduszko sobie biło ,termin według usg wyszedł na 13.06( dokładna data urodzin mojego syna) mam nadzieje, że to dobrze wróży.

Do dziewczyn po wcześniejszych poronieniach. Mi dzisiaj lekarz wypisał skierowanie do poradni genetycznej na badania Pappa, jak nie chce to nie muszę, ale ze względu na to, że poronienie było niewiadomo z jakiej przyczyny to lepiej zrobić. Czy wy też idziecie na te badania?
Ja tez dostalam skierowanie na te badania, ale z tego wzglwdu ze nie mam 35 lat to musze je zrobic prywatnie.
 
Dzięki dziewczyny za powitan
Witamy :)
U mnie syn nie chciał (młodszy) a corka chciała. A teraz to syn lata z metrowką i szuka miejsca na łóżeczko a córka za to nie chce w swoim pokoju, ale będzie musiała zmienić zdanie :)
Haha, super :) A jak będzie syn ? To pójdzie pewnie do brata :)



Gratulacje! :)
Duża różnica wieku tzn jaka?
A, i 8.11 wizytujemy razem :))
Spokojnej ciąży :*
Nathed to będziemy razem przeżywały, zawsze to raźniej :)

Witamu! U mnie różnica 12 lat, a jak u Ciebie?

U mnie 12 i 15 lat. Zaraz z domu wyfruną, czas tak pędzi... dlatego często mówiły że jeszcze by nam się dziecko przydało żebyśmy się nie nudzili przypadkiem jak ich nie będzie.
Wiem, na stare lata pieluch mi się zachciało jak to mój mąż mówi. Ale chciałam już wcześniej tylko nie wychodziło. W końcu wyszło ;)
 
reklama
Do góry