reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Przychodzę z dobra rada - byłam u mojej psiapsi w aptece (farmaceutka) i dała mi zestaw na mdłości/wymioty - krople anaketon + witamina b6. 15 kropli 2x dziennie + 1 tabl. Wit b6 dziennie. Można przyjmować mimo zażywania witamin dla kobiet w ciąży. Ja już pierwszą dawkę przyjęłam i będę testować czy będzie mi ten zestaw pomagał.

a czy to pomaga także na ten okropny posmak w ustach? Normalnie masakra jakaś, nie potrafię się tego pozbyć i od tego właśnie jest mi niedobrze :/
 
reklama
Gdzieś czytałam że właśnie w 9 tygodniu jest apogeum mdłości więc to może dlatego. Podobno potem jest już lepiej.
Też czytałam, że między 8 a 12 tygodniem następuje pogorszenie. A zwłaszcza w 10 tygodniu bo hormon odpowiadający za te przykre dolegliwości osiąga wtedy maksymalna wartość.

Ja właśnie czekam w kolejce na wizytę u rodzinnego. Boję się sprawdzenia gardła bo wczoraj jak sama otworzyłam szeroko buzie to skończyło się wymiotami.
 
Też czytałam, że między 8 a 12 tygodniem następuje pogorszenie. A zwłaszcza w 10 tygodniu bo hormon odpowiadający za te przykre dolegliwości osiąga wtedy maksymalna wartość.

kurde no, a już myślałam że mi trochę popuści. ehhh.... W pierwszej ciąży tak nie miałam, jedynie przy silnym poczuciu głodu wymiotowałam. I tyle, a teraz łomatkoboska, nie mam pojęcia co się dzieje :/ ja chyba bym chciała już nawet wymiotować bo wtedy tuż po jest przez chwilę lepiej. A tak to mnie cały dzień strasznie muli :/
 
Hej dziewczyny [emoji255]
Wiem że trochę się nie odzywałem ale tak tragicznie się czuję że to szok. W 1 ciąży nawet w 1/3 nie czułam się tak źle.
Byłam u gin 2 tyg temu, widziała pęcherzyk z zarodkiem [emoji7] wszystko ogólnie ok, termin 2 czerwca wg Om ale ciąża młodsza o tydzień.
IMG_20191009_234152.jpeg
 
Uprzedz lekarza, na pewno zrozumie.
Jeszcze trochę przed nami i zwykle jest lepiej po12 tygodniu
Też czytałam, że między 8 a 12 tygodniem następuje pogorszenie. A zwłaszcza w 10 tygodniu bo hormon odpowiadający za te przykre dolegliwości osiąga wtedy maksymalna wartość.

Ja właśnie czekam w kolejce na wizytę u rodzinnego. Boję się sprawdzenia gardła bo wczoraj jak sama otworzyłam szeroko buzie to skończyło się wymiotami.
 
kurde no, a już myślałam że mi trochę popuści. ehhh.... W pierwszej ciąży tak nie miałam, jedynie przy silnym poczuciu głodu wymiotowałam. I tyle, a teraz łomatkoboska, nie mam pojęcia co się dzieje :/ ja chyba bym chciała już nawet wymiotować bo wtedy tuż po jest przez chwilę lepiej. A tak to mnie cały dzień strasznie muli :/
Ojej mam to samo... Nie da się funkcjonować.
Chociaż ja mam nudności, wymioty, ciągle jestem zmęczona i mam takie wahania nastroju że aż mi głupio..
 
reklama
a czy to pomaga także na ten okropny posmak w ustach? Normalnie masakra jakaś, nie potrafię się tego pozbyć i od tego właśnie jest mi niedobrze :/
Niestety nie wiem tego. A zucie gumy? Ja przez ostatni tydzień ciągle żuje gumę bo też mam ten okropny posmak. Wiesz wydaje mi się że spróbować tych kropli nie zaszkodzi a nóż pomogą.
 
Do góry