reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej! Czytam Wasze wiadomości od kilku dni, ale dopiero dziś odważyłam się napisać. Chciałam być pewniejsza.. dziś o 19 miałam wizytę. Mój maluszek ma dokładnie 1,79 cm, serduszko bije (8+2)! To będzie moje pierwsze dziecko. Planowany termin porodu 3.06 :) Marzę o córeczce (narazie nie dopuszczam innej opcji:D), o bliźniakach nie ma mowy a szkoda. Pomimo problemów z poziomem prolaktyny i niedoczynnościa tarczycy udało mi się zajść szybko w ciążę z czego bardzo się cieszę. Choć jeszcze poza mężem nikt nie wie. Gratuluję Wam Wszystkim!
 
Hej! Czytam Wasze wiadomości od kilku dni, ale dopiero dziś odważyłam się napisać. Chciałam być pewniejsza.. dziś o 19 miałam wizytę. Mój maluszek ma dokładnie 1,79 cm, serduszko bije (8+2)! To będzie moje pierwsze dziecko. Marzę o córeczce (narazie nie dopuszczam innej opcji:D), o bliźniakach nie ma mowy a szkoda. Pomimo problemów z poziomem prolaktyny i niedoczynnościa tarczycy udało mi zajść szybko w ciążę z czego bardzo się cieszę. Choć jeszcze poza mężem nikt nie wie. Gratuluję Wam Wszystkim!
Witamy i gratulujemy [emoji846][emoji846]
 
Bardzo możliwe bo cala akcja rozegrala sie w godzinę? W twj chwili nie ma znaku jak gdyby nigdy nic... Jak sie nie powtórzy to mam czekac spokojnie do wizyty, nie wiem czy isc do pracy jutro czy nie
Malinowa123 może to tylko pęknięte naczyńko lub coś w tym stylu. Dobrze ze od razu skontaktowałaś się z ginem. Wiadomo już coś? Ja bym bez względu na odp i tak stawiła się u lekarza, tak dla własnego spokoju. Plamisz jeszcze czy już się uspokoiło? ściskam mocno kciuki i przesyłam całe mnóstwo pozytywnych fluidków!
 
Hej! Czytam Wasze wiadomości od kilku dni, ale dopiero dziś odważyłam się napisać. Chciałam być pewniejsza.. dziś o 19 miałam wizytę. Mój maluszek ma dokładnie 1,79 cm, serduszko bije (8+2)! To będzie moje pierwsze dziecko. Planowany termin porodu 3.06 :) Marzę o córeczce (narazie nie dopuszczam innej opcji:D), o bliźniakach nie ma mowy a szkoda. Pomimo problemów z poziomem prolaktyny i niedoczynnościa tarczycy udało mi się zajść szybko w ciążę z czego bardzo się cieszę. Choć jeszcze poza mężem nikt nie wie. Gratuluję Wam Wszystkim!
 
reklama
Do góry