reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a czy słyszałyscie że w ciąży nie wolno jeść winogron że skórka i pestkami?
Znalazłam coś takiego
Screenshot_20191028-141214.jpg
 
Akurat nad tym nie ubolewam bo nie mogę ich jeść że względu na migrene :)
to zazdroszczę, tzn. zazdroszczę, że nie ubolewasz choć współczuję Ci migren!
Ja akurat żyję w kraju śmierdzących serów z mleka niepasteryzowanego więc nie ukrywam, że lekko ubolewam ;))) a i tatara wołowego też by się zjadło, mmmmm !
 
to zazdroszczę, tzn. zazdroszczę, że nie ubolewasz choć współczuję Ci migren!
Ja akurat żyję w kraju śmierdzących serów z mleka niepasteryzowanego więc nie ukrywam, że lekko ubolewam ;))) a i tatara wołowego też by się zjadło, mmmmm !
Ojj dziś jak pomyślę o jedzeniu to mam gule w gardle. Być może że stresu przed wizytą.
Cały czas się też zastanawiam jak zastąpić mięso na które teraz patrzeć nie mogę a jest tak ważne w diecie..
 
Ojj dziś jak pomyślę o jedzeniu to mam gule w gardle. Być może że stresu przed wizytą.
Cały czas się też zastanawiam jak zastąpić mięso na które teraz patrzeć nie mogę a jest tak ważne w diecie..
Rzadko kiedy tak jest, że nie można na coś patrzeć przez całą ciążę. Chęć na mięso powinna Ci wrócić w 2gim trymestrze więc myślę, że chwilowe niejedzenie go nie wpłynie negatywnie ani na Twój organizm ani na malucha. Jedz teraz na co masz ochotę. Mdłości przejdą to i apetyt wróci.
Ja w poprzedniej ciąży przez 3 tyg jadłam suchy chleb i piłam colę bo tylko po tym nie wymiotowałam. Suplementowałam się potem żelazem, ale ja zawsze miałam problem z kiepskim przyswajaniem.
 
reklama
Do góry