reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A pytalyscie lekarza jak powinno byc czy poprostu jest roznie w zaleznosci od osoby
Mój lekarz po prostu zawsze mi mówi czy wydzielina jest w porządku czy nie. Jeśli ma wątpliwości, tak jak przed tym jak zaszłam w ciążę, to od razu przepisał mi gineflor, a gdy zaszłam w ciążę to lactovaginal, który wspiera florę bakteryjną. Myślę, że to kwestia indywidualna, ale trzeba zwracać uwagę na zapach i kolor, i czy nie występuje jakieś pieczenie lub swędzenie. Wtedy to może oznaczać infekcję
 
reklama
Ja mam Hashimoto dziś prywatnie robiłam tsh i jutro lecę odebrać
Cześć czy ktoś choruje z was na niedoczynność tarczycy ?? Dziś robiłam wyniki zobaczę jakie tsh.ale przespalam dziś cały dzień martwię się. Jeszcze zaczęły mnie boleć jakby jelita po bokach nie wiem co jest grane. U mnie dziś 9 tyg 2 D.
 
Odpowiednia osoba z wiedzą potrafi zdziałać cuda przy kp nie ma za mało mleka w piersiach ;) a już naprawdę rzadko kobieta nie ma mleka wcale natura jest niesamowita i nawet matki adopcyjna jest wstanie karmić piersią. Dla mnie kp było trudniejsze od porodu! Teraz już nie popełnię tyłu błędów i mam większą wiedzę - polecam serdecznie blog Hafija.pl
 
Dziewczyny chyba robi mi się na ustach zimno...czy to to samo co opryszczka??? Muszę z tym lecieć do lekarza ??? Gdzieś w pierwszej ciąży słyszałam że nie można mieć w ciąży !
 
Jaka dawkę bierzesz? Euthyrox?
150 euthyrox.

Ja miałam mleko cały czas w piersiach, byłam nawet u lekarza jakieś pół roku temu z tym bo się naczytalam że mogę mieć guza przysadki mózgowej po 6.5 roku nie karmienia normalnie leciało mi białe mleko. A jak karmilam dzieci to mleka miałam mnóstwo, ciągle zapalenie piersi dostawałam bo nie nadazaly zjadać. Myślę że teraz Twinsy będą tez miały pełna stołówkę :)
 
Dziewczyny chyba robi mi się na ustach zimno...czy to to samo co opryszczka??? Muszę z tym lecieć do lekarza ??? Gdzieś w pierwszej ciąży słyszałam że nie można mieć w ciąży !
Zimno to opryszczka. Pierwszy raz ci się robi? Jeśli nie to nie ma powodu to niepokoju :) niebezpieczna jest opryszczka w ciąży która się pojawia pierwszy raz i opryszczka narządów płciowych.
 
Cześć Czerwcowe Mamy :)
Miło mi że mogę do Was dołączyć :) ja mam termin na 10 czerwca. Teraz 7 tc+5d.
Mam nadzieję, że tym razem się uda, bo poprzednią ciążę straciłam w 21 tc.
Teraz na wizycie w 6 tc wszystko było dobrze oprócz 6,5 cm torbieli na jajniku, która pojawiła się nagle
Dostałam duphaston 3x1 i leżenie. W czwartek kolejna wizyta kontrolna, żeby zobaczyć czy się zmniejsza. Czy któraś z Was miała taką torbiel? Zmniejszyła Wam się? Lekarz mówi że to częste zjawisko.
Ja mam... Zrobiła się najprawdopodobniej w czasie ciąży. Na razie nie wiem, co dalej z nią.
 
reklama
Do góry