reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
A to ja już ostatnie tygodnie byłam mniej tolerancyjna. Chciałam mieć jak najmniej styczności fizycznej. Najgorzej, że trwa odpampersowywanie niektórych i przygody z kupami w ostatnim czasie doprowadzały mnie prawie do wymiotów.
Dzięki Orzeszkowamamusia, miło że ktoś czuje podobnie i rozumie :tak:
annamariam no właśnie z tego względu również mam obawy. Do tego dzieci z gilami po pas, które się przytulają, kaszlą i prychają, a mi tak ciężko je odsuwać od siebie bo są kochane nawet z tymi gilami :rolleyes2:
 
Ja idę jutro...tak się boję obym zobaczyła [emoji3531]i nie usłyszała niczego złego jak człowiek ma się nie stresować....jak byłam w pierwszej ciąży to się tak nie stresowałam nie byłam w ogóle świadoma że tak często kobiety ronią...a jak już samo to przeszłam to nasłuchałam się masy takich przypadków.

Ja mam tak samo przy pierwszej ciąży tez nie świadoma ze już tak wczesnie może być coś nie tak poszłam bez spiny w 8 tygodniu zadowolona[emoji846] i nie chodziłam czesto na badania bo po co jak wszystko jest dobrze i jest 2 letni chłopczyk. A teraz jak się naczytałam to się tak denerwuje i byłam już na wizycie i był tylko pęcherzyk bo byłam w 6 tygodniu a teraz mam we wtorek wizytę i już szaleje ze strachu czy wszystko wporzadku [emoji85]
 
[/QUOTE]
Nie, też mi się wydawał drogi..
Ja używałam z Tołpy w takim sloiczku jest np w rossmanie. Bylam bardzo zadowolona z konsystencji i zapachu -ale to akurat zwlaszcza w naszym stanie bardzo indywidualna kwestia :-) :)
Pod koniec miałam też Elancyl..jest drogi. Ale była jakaś promo w dermedice, albo można kupić na olx z drugiej reki:happy:
Rozstępów nie mam praktycznie, kilka na biodrach..Ale to jak zwykle nie wiadomo czy to zasługa kremów
A no i ja zawsze używam jakiegoś balsamu do ciała, nie zależnie od ciąży..
Ja nie doradze co do balsamów ma rozstępy bo w żadnej ciąży nie używałam , a nie mam ani pół rozstępu ;) dla mnie sprawa odżywienia i nawodnienia organizmu :)
 
Ja dziewczyny cała w nerwach. Miałam dziś wizytę i okazało się że zarodek troszkę jest za mały jak na ten tydzień ciąży. Mało tego w sobotę na IP wydaje mi się że zmierzył go lekarz na 54mm a dziś wyszło 34. Na usg w sobotę widziałam chyba bijące serce(niby lekarz nic o tym nie mówił może to moja wyobraźnia lub złe coś zinterpretowalam) a dziś podobno zarodek zbyt mały by biło serce. Jestem załamana.
Nie, też mi się wydawał drogi..
Ja używałam z Tołpy w takim sloiczku jest np w rossmanie. Bylam bardzo zadowolona z konsystencji i zapachu -ale to akurat zwlaszcza w naszym stanie bardzo indywidualna kwestia :-) :)
Pod koniec miałam też Elancyl..jest drogi. Ale była jakaś promo w dermedice, albo można kupić na olx z drugiej reki:happy:
Rozstępów nie mam praktycznie, kilka na biodrach..Ale to jak zwykle nie wiadomo czy to zasługa kremów
A no i ja zawsze używam jakiegoś balsamu do ciała, nie zależnie od ciąży..
Ja nie doradze co do balsamów ma rozstępy bo w żadnej ciąży nie używałam , a nie mam ani pół rozstępu ;) dla mnie sprawa odżywienia i nawodnienia organizmu :)
 
Ja nie kumam jak to wygląda w lux med? Mogę w pracy wykupić pakiet ale nie wiem co i jak.....
Masz tak na prawdę lekarza jak prywatnie i wszystkie badania za free.Niestety do lux med mam dość daleko i wizyta u godziny to 4 h poza domem . Ale jak okazało się,że potrzebna jest szybka konsultacja z endokrynologiem to dwa dni później miałam wizytę [emoji846]
 
reklama
Nie obchodze Halloween, ale dynia co roku jako ozdoba musi być [emoji316][emoji7] Mój wycinał [emoji2]
IMG-20191030-WA0012.jpeg
 
Do góry