reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

@cafe1997 coś zamilkła na forum rum, dajcie jej chwilkę [emoji4] na pewno wszystko przekaże do aniaslu. Na forum zamkniętym na razie nie dużo się dzieje, dziewczyny w dalszym ciągu udzielają się na otwartym [emoji4]
 
reklama
U mnie jednego dnia był brązowy śluz, potem nic. Następnego dnia krew i potem jeszcze dwa dni brązowy śluz. Prawdopodobnie po przytulaniu [emoji85]
 
Ja poprzednia ciążę chodziłam na NFZ I za bardzo sobie tego nie chwalę... może to kwestia p. Doktor Ale w rozmowie o niczym była świetna... na wizytach mila I sympatyczną.. Ale jak mi ciśnienie skończyło do 159 na 100 to usłyszałam że mam skierowanie do szpitala.. I bym załatwiła sobie innego ginekologa bo to trudna już ciaza będzie.. I niestety zakończyła się miesiąc później..
Tym razem poszłam do prywatnej kliniki... I gdyby nie prywatne ubezpieczenie... to bym krocie zostawiala co wizyta, doktor lekko oschla Ale za to konkretna bardzo. Wytłumaczy wszystko co trzeba. Zaplanuje I rozpisze. Plus to też endokrynolog więc dla mnie to ogromny Plus.
 
Żartujesz chyba...
W porównaniu do mnie to brzucha jeszcze zero masz...
Mi od razy wywaliło na 6 miesiąc... conajmniej

Mam to samo !! Dziś byłam z moim dzieckiem u lekarza i Pani doktor do mnie oooo zaraz kolejne będzie do mnie przychodzić :))) a ja no... za jakieś 7 miesięcy... co za wstyd ‍♀️♀️


A tak swoją droga to mój syn od trzech tygodni ma okrutny kaszel i nic więcej. Nie było naszej lekarki i inna nafeszerowala go jakimiś suplementami diety które nic nie pomogły. Dzisiaj się okazało ze ma atypowe zapalenie górnych dróg oddechowych i antybiotyk na 10 dni... MASAKRA !!!
 
Dziewczyny, czy Wam też tak "spuchły" piersi? Ja przed pierwszą ciąża miałam takie w sam raz, nie za duże nie za małe, w ciąży z C zrobiły mi się D-E, jak skończyło się karmienie to zrobiły mi się puste woreczki i teraz mam tak nabrzmiałe i bolące piersi że głowa mała. Zupełnie inaczej niż poprzednia ciąża choć wiem że ciąża ciąży nie równa. Ale po prostu aż mnie to przeraża, są ogromne i bardzo tkliwe. Mąż się cieszy ale jedyne co może to nacieszyc oko bo gdyby dotknął ich to bym łapy mu pourywała.... Macie tak samo??
 
reklama
Kurde ja nie mogę jeść ...właśnie zjdałam śniadanie i zwróciłam na stół! Boże dramat ..
Całe szczęście mąż już mnie wiezie na wizytę i chrupie sobie wafla ryżowego. ☺️☺️☺️
 
Do góry