reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Bardzo mi przykro [emoji22] trzymaj się [emoji8]
Dziewczynki! Ja się z Wami żegnam! Dzidziuś odszedł dwa tygodnie temu. Czekam na zabieg.

Nie smućcie się! Cieszcie się swoimi Maleństwami. Będę się modlić za was i wasze dzieciątka!
Cos zaczęło się dziać ze dzis sie dowiedziałas? Bo wizyte chyba mialas miec później...
 
reklama
Moze dlatego że więcej chodziłaś w nocy. Ale jak masz być spokojniejsza i masz taką możliwość to leć to sprawdzic. Wierzę że jest wszystko dobrze [emoji110]
Ja miałam okropna noc,co chwile latałam siuisu,budziłam sie z pełnym pęcherzem i az brzuch mnie od tego bolał,Dzisiaj rano na wkładce było więcej tych plamien jak zwykle,chyba jednak nie wytrzymam tego tygodnia i pojade wcześniej do jakiegos lekarza(mój teraz nie przyjmuje),Zaczynam sie pomału martwić.
 
Aj to ja to samo... Czasem to i ze dwa razy. A teraz... [emoji85] Dobrze że chociaż brzuch mnie nie boli, ale stąd pewnie już większy brzuch [emoji85][emoji85][emoji85]
A u mnie zaczął się problem z zwolnieniem przemiany materii. Zawsze minimum 1 raz dziennie szłam do toalety i było tak nawet przez ostatnie tygodnie odkąd jestem w ciąży. Aż do wczoraj, bo nie byłam wcale i już odczuwam lekkie bóle brzucha. Mam nadzieję, że dziś coś ruszy... [emoji849]

A kto jutro ze mną wizytuje?
 
No żartujesz? I takie opóźnienia? Za raka cenę to jeszcze lekarz powinien czekać a obsługiwać jak królewnę [emoji85][emoji85][emoji85] strasznie drogo...

U mnie konsultacja 120zl, a z USG 250zl. I to w nowoczesnej przychodni, z bardzo dobrym sprzętem i u bardzo dobrego lekarza...

Czemu akurat tam chodzisz? Ufasz temu lekarzowi? Wiem że ciąża aby szczęśliwie dotrwać nie zna granic ale przecież to fortuna przez 9 miesięcy [emoji85]
Nawet mi nie mów, a za wizytę place 400zl. No, ale cóż jeżdżę do tego Będzina i mam nadzieję, że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki
 
Miałam wieczorem leciutkie plamienie. Nie dawało mi spokoju i pojechałam na IP. Okazało się, że dzidziuś zatrzymał się 2 tygodnie temu. Nie wiem, jak to moje dzieci przeżyją!
Bardzo mi przykro [emoji22] trzymaj się [emoji8]
Cos zaczęło się dziać ze dzis sie dowiedziałas? Bo wizyte chyba mialas miec później...
 
reklama
Miałam wieczorem leciutkie plamienie. Nie dawało mi spokoju i pojechałam na IP. Okazało się, że dzidziuś zatrzymał się 2 tygodnie temu. Nie wiem, jak to moje dzieci przeżyją!

Masakra to miałaś tak jak ja w kwietniu, też lekkie krwawienia, naprawdę lekkie, ale też nie dawało mi to spokoju i się dowiedziałam to samo. Strasznie mi przykro[emoji45]
 
Do góry