reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
No dobra ja też już po wizycie [emoji846] wszystko jest dobrze , poza drobna infekcja, ale tym mam się nie przejmować. Serduszka jeszcze nie słuchałam, ale widziałam jak bije [emoji3059] Dostałam skierowanie na prenatalne. Następna wizyta 3.12
Super gratulacje ! mam pytanie, na tę infekcję dostałaś jakieś leki czy nie musisz brać niczego ?
 
Nawet znalazłam zeby nie wprowadzić w błąd
Jakie są objawy odwodnienia?
Jak nie jadłam 2 dni, nawet po wypiciu wody wszystko zwracałam to zdecydowałam jechac na ip bo bylam tak slaba ze nie dalam rady stac na nogach, w ciągu 1 godziny 4 kroplowki poszły wiec tak szybko próbowali nawodnic [emoji23][emoji23]
Screenshot_20191105_204843_com.android.chrome.jpeg
 
No mam nadzieje ze nie. Wcześniej udało mi się zjeść bułkę z masłem i zasnąć to przynajmniej ona mi się strawila.
Ale po całym dniu w łóżku czuje się jak jakaś obloznie chora
Ale wszystkie zapachy mnie drażnią. Wysłałam męża po grejpfruta. Nawet jak zwrócę to mam taką chęć na niego ze kino!!
 
reklama
Nawet znalazłam zeby nie wprowadzić w błąd Jak nie jadłam 2 dni, nawet po wypiciu wody wszystko zwracałam to zdecydowałam jechac na ip bo bylam tak slaba ze nie dalam rady stac na nogach, w ciągu 1 godziny 4 kroplowki poszły wiec tak szybko próbowali nawodnic [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1041891
A właśnie ostatnio zauważyłam, że mam suchość w jamie ustnej, cały czas chce mi się pić i mam bardzo spierzchnięte usta, popękane niekiedy aż do krwi. To chyba sygnał ostrzegawczy.
 
Do góry