reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama

Tinia

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
18 Grudzień 2018
Postów
763
Rozwiązania
0
Poinformuję jak zostaniesz dopisana
Hej dziewczyny :)
Tez będę czerwcowa mamusia :) termin mam na 8.06 :) aktualnie 9+4. Mam w domu 3 latka, jest to moja 3 ciąża ponieważ pierwsza poronilam... Czy również mogę prosić o dodanie mnie do Waszej zamkniętej grupy? :)
 

Cytryna*

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Październik 2019
Postów
103
Rozwiązania
0
Place obecnie 250 zł za ubezpieczenie zdrowotne w pzu, ubezpieczenie to obejmuje mnie, partnera. Jest to pakiet zdrowotne Plus na życie dla nas obojga.
Kwota niewielka w porównaniu z kwotami zostawionymi w prywatnych przychodniach. Do których teraz w czasie ciazy praktycznie co tydzień jestem.
Powiem że się zwróciło z nawiązką już podczas pierwszej wizyty I pierwszych badań...
Ubezp. Wykupione w Warszawie, z pracy partnera.
Zakres badań nie obejmuje niestety testów pappa czy nifty.
A potpowiedz gdzie masz pakiet? I ile wychodzi za ms..I W jakim.miescie
Też muszę to ogarnąć :oo2:
 
Dołączył(a)
19 Październik 2019
Postów
3
Rozwiązania
0
Witajcie Dziewczyny! Również dołączam do grona czerwcowych Mam :) Czy również mogę poprosić o dodanie mnie do zamkniętego forum? Wtedy przedstawię Wam się bliżej :)
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry