reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Pytanie do tych, które robiły test Pappa 😉 dziś dostałam wynik, wizyta na usg (11-14tydzień) za tydzień. Wolna jednostka Beta HCG 150,1 , Białko Pappa 2,09 -to dobry wynik?
 
reklama
Cześć, mam 22 lata. Dołączam do przyszłych mamusiek [emoji16][emoji16]. Termin na 8 czerwca 2020 pierwsza ciąża [emoji7]. Od 2 tyg mam przeraźliwy kaszel byłam u lekarza zalecił leczenie domowymi sposobami. Wypróbowłam syrop z cebuli, inhalacje, syrop z cytryny i imbiru, syrop *spam* codziennie robię jakieś wyciskanie owoce leżę w łóżku nigdzie zbyt nie wychodzę już nie mam pomysłów.
Hej :)
Też mam 22 lata :)
 
Cześć, mam 22 lata. Dołączam do przyszłych mamusiek [emoji16][emoji16]. Termin na 8 czerwca 2020 pierwsza ciąża [emoji7]. Od 2 tyg mam przeraźliwy kaszel byłam u lekarza zalecił leczenie domowymi sposobami. Wypróbowłam syrop z cebuli, inhalacje, syrop z cytryny i imbiru, syrop *spam* codziennie robię jakieś wyciskanie owoce leżę w łóżku nigdzie zbyt nie wychodzę już nie mam pomysłów.

Lucy , ja kaszle już prawie od 4 tygodni. Mój lekarz stwierdził, ze to od refluksu w ciąży
 
Controlloc 30 minut przed pierwszym posiłkiem, u mnie to jest taki kaszel ze rano kończy się wymiotami ;/
Oo matko. Ja myślałam że ja mam mocny kaszel bo budzę wszystkich kaszlem. Ale jeszcze ani razu nie wymiotowałam. Jak mi nie przejdzie to się przejdę jeszcze raz do lekarza 🙄 Mam te tabletki, ale bez konsultacji z lekarzem ich nie wezmę. Dzięki za informację przynajmniej nie będę się dziwić że domowe sposoby na przeziębienie nie pomagają.
 
reklama
Cześć wszystkim! 😚 wczoraj po wielu przebojach ze swoim ginekologiem (umowil się na badania prenatalne na ostatnia chwilę i bez żadnej informacji poszedł na urlop) musialam szybko poszukiwac nowego, który je zrobi i się udało! Zobaczyłam bijące serduszko, ruszające się rączki i nóżki 😍 jednym słowem cudo! Niestety pierwsza moja ciąża zakończyła się w 11 tc więc teraz stres osiąga miksimum. Ale w końcu się odważyłam i dołączyłam do Was ☺ mam nadzieję że czytając Wasze wpisy trochę się uspokoję i dotrwam szczęśliwie do końca ☺ apropo może mogłaby któraś z przyszłych bądź obecnych Mam przybliżyć mi o co chodzi z trisomia 21 gdzie ryzyko podstawowe 1:952 a skorygowane 1:344, trisomia 18 1:2414 -> 1:7314, trisomia 14 1:7546 -> <1:20000 lekarz robiąc USG mówił jedynie że wszystko jest prawidłowe, na koniec również że wszystko gra, ale jednak jakąś niepewność jest...
Przy okazji również bym prosiła o dostęp do dostep do wątków zamkniętych ☺️
 
Do góry