reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Pierwszy raz poczułam na przełomie 17 i 18 tygodnia. Teraz czuję często, o ile nie chodzę, wtedy dziecko jest spokojne albo nie zwracam na to takiej uwagi.
Właśnie w 17 tygodniu wydawało mi się,że poczułam pierwsze ruchy i byłam bardzo zaskoczona, aż podskoczyłam. Takie dziwne przelewanie w nietypowym miejscu . Ale był to jednorazowy incydent, więc nie wiem,czy to było to,czy coś mi się wydawało.
 
Kobietki, a jak Wasze brzuszki? Są już widoczne? Ja chyba przez to oczekiwanie na wynik amniopunkcji mam już różne myśli i obawy i zastanawiam się,czy wszystko jest ok, czy fasolka prawidłowo rośnie? Brzuch mam niewielki, ale już czuję potrzebę zakupienia wygodnych legginsów ciążowych, więc zamierzam wybrać się do hm mama, bo widziałam,że mają jakieś propozycje. Jestem w 17tc+1, przytyłam 3,5 kg. To chyba prawidłowo? Jak jest u Was? Czy widać już,że na pewno jesteście w ciąży?
 
Kobietki, a jak Wasze brzuszki? Są już widoczne? Ja chyba przez to oczekiwanie na wynik amniopunkcji mam już różne myśli i obawy i zastanawiam się,czy wszystko jest ok, czy fasolka prawidłowo rośnie? Brzuch mam niewielki, ale już czuję potrzebę zakupienia wygodnych legginsów ciążowych, więc zamierzam wybrać się do hm mama, bo widziałam,że mają jakieś propozycje. Jestem w 17tc+1, przytyłam 3,5 kg. To chyba prawidłowo? Jak jest u Was? Czy widać już,że na pewno jesteście w ciąży?
Ja mam ogromny brzuch, chociaż na razie nie przytylam nic. Dzisiaj 19+0 i już od killu tyg chodze w legginsach ciążowych :)
Ale myślę, że to wszystko indywidualna sprawa i może ci nagle wystrzelic piłka a może jeszcze długo będziesz miała malutki :) Ja bym wolała mieć mniejszy bo już mi przeszkdza a gdzie tu dalej🙈
 
Ja schudlam ponad 8 kg w ciazy wiec brzucha prawie nie widac. Ja czuje ze jest wiecej, jak leze to jest wybrzuszenie, ale chodze w tych samych ubraniach co i przed i jeszcze sa luzne. Cos czuje ze tak teraz nic nie ma a jak potem zacznie rosnac....🙂
 
Ja 17+3 tez juz potrzebuje wygodnych ciuchow, tez przytylam okolo 3kg od poczatku ciazy, niby brzuch maly i daloby sie go ukryc pod szerszym swetrem, ale wczoraj jak czekalam przed gabinetem ginekologa, przyszla kobieta w ciazy i nie wiedziala czy ktos jest w gabinecie i zaczela mnie pytac i potem dodala "Pani tez w ciazy widze" i to byl pierwszy raz kiedy ktokolwiek obcy mi to powiedzial wiec ciaza juz troche widoczna😁
 
Kobietki, a jak Wasze brzuszki? Są już widoczne? Ja chyba przez to oczekiwanie na wynik amniopunkcji mam już różne myśli i obawy i zastanawiam się,czy wszystko jest ok, czy fasolka prawidłowo rośnie? Brzuch mam niewielki, ale już czuję potrzebę zakupienia wygodnych legginsów ciążowych, więc zamierzam wybrać się do hm mama, bo widziałam,że mają jakieś propozycje. Jestem w 17tc+1, przytyłam 3,5 kg. To chyba prawidłowo? Jak jest u Was? Czy widać już,że na pewno jesteście w ciąży?
U mnie jeszcze nic nie widac i ktos kto nie wie, to nie pozna, ze ciaza. [emoji85] waga na minusie. Myslałam, ze w trzeciej ciazy szybciej będzie widoczny brzuch.
 
reklama
Do góry