reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hey

Trzeba być przyjętym do jakiegoś wątku prywatnego żeby się tu wypowiadać?

Mam termin na 2.06 i przyszłam poszukać jak wam idą przygotowania :-)
 
Mój brzuch w ciągu ostatnich dwóch tygodni sporo się powiększył, ciąża już jest widoczna nawet pod luźnymi ubraniami. Dzisiaj 19+5 i waga 1,5 kg na plusie :)
Przytyłam dwa razy więcej i spostrzegłam,że brzuszek widać, gdy zaloze ołówkowa sukienkę, więc chyba nie ma czym się martwić, przynajmniej w tych rejonach. Jak widać każda ciąża przebiega inaczej i jest to bardzo indywidualna kwestia :) Dziękuję za odpowiedź, dodało mi to otuchy :)
 
reklama
Hej, my też 17,1 i też czekamy na amnio... Brzuch już widoczny i nic nie przytyłam
Niech te wyniki w końcu przyjdą, bo spędza mi to sen z powiek.
U mnie jeszcze nic nie widac i ktos kto nie wie, to nie pozna, ze ciaza. [emoji85] waga na minusie. Myslałam, ze w trzeciej ciazy szybciej będzie widoczny brzuch.
Waga na minusie spowodowana mdłościami, czy tak po prostu? Jestem aż zaskoczona jak różnie u każdej z nas to przebiega :)
 
Do góry