reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Kobietki jutro wyskoczy mi 19 tc, dwa tygodnie temu byłam u swojego gin i od badań prenatalnych zlecił mi teraz z badań morfologię i mocz, ogólnie z ciążą wszystko wporzadku, ale rozmawiałam z innymi dziewczynami co chodzily do niego i stwierdziły że daje bardzo mało badań :-( na zmianę lekarza niestety nie mogę liczyć muszę skończyć u niego. Powiedzcie mi jakie wy wyniki miałyście robione po prenatalnych? Czy mocz i morfologia jest wystarczająca?
Ja jestem obecnie 19,5 t. C. I do tej pory miałam tylko raz robiony mocz i morfologia, oprócz tego robiłam HIV, igg, itd, na kolejną wizytę mam zrobić dopiero drugi raz w czasie ciąży mocz i morfologia i dodatkowo krzywą cukrowa. Z tego co wiem to nie ma potrzeby robienia częściej badań na takim etapie ciąży jeśli wszystko jest ok, moje koleżanki też miały tak rzadko zalecane te badania.
 
reklama
A czy są tutaj dziewczyny, które będą rodzić kolejny raz? Chodzi o to, że mój lekarz powiedział że w tej ciąży nie muszę robić badań na grupę krwi skoro mam wyniki z poprzedniej ciąży sprzed 6 lat co z resztą wydaje mi się być logiczne, ale słyszałam od kilku osób ze i tak trzeba do porodu mieć wynik aktualny bo jest problem w szpitalu. Któraś z Was coś wie na ten temat?
 
A czy są tutaj dziewczyny, które będą rodzić kolejny raz? Chodzi o to, że mój lekarz powiedział że w tej ciąży nie muszę robić badań na grupę krwi skoro mam wyniki z poprzedniej ciąży sprzed 6 lat co z resztą wydaje mi się być logiczne, ale słyszałam od kilku osób ze i tak trzeba do porodu mieć wynik aktualny bo jest problem w szpitalu. Któraś z Was coś wie na ten temat?

Rodziłam 3 lata temu i w tej ciąży powtarzałam badanie na grupę krwi
 
A czy są tutaj dziewczyny, które będą rodzić kolejny raz? Chodzi o to, że mój lekarz powiedział że w tej ciąży nie muszę robić badań na grupę krwi skoro mam wyniki z poprzedniej ciąży sprzed 6 lat co z resztą wydaje mi się być logiczne, ale słyszałam od kilku osób ze i tak trzeba do porodu mieć wynik aktualny bo jest problem w szpitalu. Któraś z Was coś wie na ten temat?
Ja przy drugim porodzie nie robiłam drugi raz grupy krwi. Tylko u mnie byla przerwa miedzy porodami 19 miesięcy. Teraz robiłam, bo gdzies zapodziałam kartke z grupa. Przedzwon moze do szpitala i dopytaj sie.
 
Witam serdecznie ☺
Jestem szczęśliwą, przyszłą mamusią mojego pierwszego dzidziusia (synek). Jestem w 18 tc :)

Planowany termin: 10.06.2020 :)

Ściskam wszystkich ciepło 💕
Dokładnie tak jak ja 🤓
18 Tc, termin 10.06.2020 i synus 😍
Hej ja tez 10.06 oczekuje Oliwii ❤❤

Ja też z USG genetycznego mam termin 10.06, ciąża pierwsza, synek.
Któraś z was będzie może rodzić w Krakowie?
 
A czy są tutaj dziewczyny, które będą rodzić kolejny raz? Chodzi o to, że mój lekarz powiedział że w tej ciąży nie muszę robić badań na grupę krwi skoro mam wyniki z poprzedniej ciąży sprzed 6 lat co z resztą wydaje mi się być logiczne, ale słyszałam od kilku osób ze i tak trzeba do porodu mieć wynik aktualny bo jest problem w szpitalu. Któraś z Was coś wie na ten temat?

Rodziłam 3 lata temu i w tej ciąży nie musiałam powtarzać badania na grupę krwi
 
reklama
Do góry