reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej dziewczyny mam wyprawkę dla dziewczynki od r. 56 do nawet 74 i zależy mi na wymienię na wyprawkę dla chłopca może któraś chciała by się wymienić. Zapraszam na priv. Pozdrawiam
 
reklama
Masakra dziewczyny, od zmysłów prawie odchodzę. Byłam na usg połówkowym i mam pępowinę dwunaczyniowa . Poza tym wszystko jest ok. Tydz przesunął mi z 26 czerwca na 19 . Dziś 21 i 6 dni waży pół kg. Miał ktoś podobnie?
Hej to dobrze, że wszystko ok. A lekarz coś mówił, o tej dwunaczyniowej pępownie? Jeśli chodzi o termin porodu to głównie patrz na termin z miesiaczki :).
 
Hej dziewczyny, właśnie zaczynam 25 tydzień, od kilku dni mam takie dziwne pulsowanie w pochwie. Wczoraj wieczorem mała kopała mnie bardzo nisko, wręcz miałąm wrażenie, czuję to kopanie w pochwie. Czy to pulsowanie/ skurcze są normalne? czy któraś tak miała?
 
Hej, u mnie 25+4 i od jakiś 3 tygodni kłuje mnie bardzo w spojeniu, w pachwinach i czasami ma kłucie w szyjce/pochwie... nawet nie wiem Wszystko mnie kłuje jak sobie pochodze więcej, posprzątam czy na przykład wstaje od biurka w pracy. Żałuje trochę, że nie wspomniałam o tym lekarzowi na wizycie bo mam bardzo nisko łożysko i chyba powinnam o tym powiedzieć. Tak szczerze to gdyby nie to że czytam wasze obawy i tez na innych forach to uważałam do teraz że takie bóle i kłucia sa normalne :) mam wizytę dopiero za 2 tygodnie i nie wiem już sama czy powinnam iść sprawdzić czy dać sobie spokój :)
 
Hej, u mnie 25+4 i od jakiś 3 tygodni kłuje mnie bardzo w spojeniu, w pachwinach i czasami ma kłucie w szyjce/pochwie... nawet nie wiem Wszystko mnie kłuje jak sobie pochodze więcej, posprzątam czy na przykład wstaje od biurka w pracy. Żałuje trochę, że nie wspomniałam o tym lekarzowi na wizycie bo mam bardzo nisko łożysko i chyba powinnam o tym powiedzieć. Tak szczerze to gdyby nie to że czytam wasze obawy i tez na innych forach to uważałam do teraz że takie bóle i kłucia sa normalne :) mam wizytę dopiero za 2 tygodnie i nie wiem już sama czy powinnam iść sprawdzić czy dać sobie spokój :)

Ja też mam dokładnie takie takie kłucia, w pochwie, w spojeniu łonowym a nawet w stronę odbytu, czasem w jajnikach, ale wydaje mi się, ze są normalne. A masz wrażenie w pochwie takiego pulsowania jakby, albo jakbyś miała nadmiar wydzieliny? Ja od wczoraj praktycznie cały czas czuję takie dziwactwa, a wizytę u ginekolog miałam w sobotę, nie wspomniała o żadnych nieprawidłowościach.
 
Ja też mam dokładnie takie takie kłucia, w pochwie, w spojeniu łonowym a nawet w stronę odbytu, czasem w jajnikach, ale wydaje mi się, ze są normalne. A masz wrażenie w pochwie takiego pulsowania jakby, albo jakbyś miała nadmiar wydzieliny? Ja od wczoraj praktycznie cały czas czuję takie dziwactwa, a wizytę u ginekolog miałam w sobotę, nie wspomniała o żadnych nieprawidłowościach.
Upławy mam i to bardzo obfite, ale to w ciąży chyba normalne. Jeżeli wszystko na usg miałaś dobrze to chyba nic się nie dzieje. Ja bym nie chciała siać pniki bo zaraz mi kaze do szpitala jechać i jeszcze bron boże mnie zatrzymają na obserwację... nie chcę... nie mam żadnych plamień więc się nie martwię tak bardzo.
 
Hej dziewczynki. Widzę, że nie tylko ja mam bóle. Po ostatnich wydarzeniach u mnie się nasiliło, byłam na IP i szyjka się wróciła, ale nadal jest w bezpiecznym przedziale. Brzuch mam twardy praktycznie za każdym razem jak wstaję ok jest wtedy jak leżę. Byłam w piątek na wizycie i malutki 450 gram waży i z nim ok :), szyjka po tygodniu się nie wróciła bardziej, ale dał mi luteinę i mam brać magnez na twardniejący brzuch. Miłego wieczoru
 
Hej dziewczynki. Widzę, że nie tylko ja mam bóle. Po ostatnich wydarzeniach u mnie się nasiliło, byłam na IP i szyjka się wróciła, ale nadal jest w bezpiecznym przedziale. Brzuch mam twardy praktycznie za każdym razem jak wstaję ok jest wtedy jak leżę. Byłam w piątek na wizycie i malutki 450 gram waży i z nim ok :), szyjka po tygodniu się nie wróciła bardziej, ale dał mi luteinę i mam brać magnez na twardniejący brzuch. Miłego wieczoru
Czyli panikujemy, jak zwykle. Ja wczoraj rozmawiałam z położna, powiedziała, że nawet całodzienne kłucia, pobolewanie i skurcze są normalne, o ile nie są regularne co 10-20minut i nie nasilają się, no wtedy to może zwiastowac przedwczesny poród. Jeśli jest nieregularnie albo boli cały czas, jak mnie wczoraj, to trzeba wziąć nospę i poleżeć. A propos, nospę można brać bez obaw przez całą ciążą nawet do 3dziennie. Tak powiedziało mi 2 lekarzy i położna. :)
 
reklama
Hej dziewczyny, właśnie zaczynam 25 tydzień, od kilku dni mam takie dziwne pulsowanie w pochwie. Wczoraj wieczorem mała kopała mnie bardzo nisko, wręcz miałąm wrażenie, czuję to kopanie w pochwie. Czy to pulsowanie/ skurcze są normalne? czy któraś tak miała?
Ja mam podobnie. Jakbym w kroku czuła. Niby jest ok wszystko. Ale strach zawsze jest.
 
Do góry