reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

sariska

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny jak tam samopoczucie u was. Ja jak czytam o tych kwarantannach w oddziałach ginekologiczno położniczych i o tym że lekarze odwołują wizyty pacjentka w
ciąży to mnie nerwy biorą. Po prostu masakra. I jeszcze te teksty że my kobiety też sobie czas na ciąże wybrałyśmy a najlepiej to w domu rodzic
Hejo ... Moje było w miarę ok. Ale rano słuchałam wiadomości, że ginekolodzy odwołują wizyty, nie robią usg... do tego jaja przy powodach, że nie chcą rodzinnych porodów. Najlepiej by było, żeby kobieta na porodówce się na skype lub what app w czasie porodu z mężem połączyła toż to jest chore....
Cieszę się, że mój gin nic nie odwołuje i badania zleca.. Ale teraz to myślę czy to genetyczne w 30- 31 tygodniu się odbędzie...

reklama

Lil12

Rozwiązania
0
Ja juz na szczęście jestem po wszystkich badaniach. Kolejne mam dopiero w kwietniu, ale to wizyta kontrolna. Nie wiem tylko co będzie z badaniami krwi, a że mam problem z tarczycą, to muszę je robić regularnie... zastanawiam się tylko czy do czerwca zacznie się juz uspokajac czy będzie totalny problem.

martyna4641

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Lil12, Sariska ja w kwietniu mam 2 wizyty . Puki co mój lekarz wizyt nieodwoluje. Wczoraj dzwoniłam o badania do przychodni czy robią analizy pielęgniarka pow że jak pilne to robią. Ja narazie mam tylko ogólne moczu ale na następną wizytę pewnie więcej zleci bo będę w 32 tyg. Mam nadzieję że do naszych rozwiązań sytuacja się uspokoi. Puki co do najbliższych szpitali na których porodówka funkcjonuje mam 100 km w tych pobliskich kwarantannę mają

sariska

Rozwiązania
0
Hej
Ja wczoraj z diabetologiem odbyłam wizytę przez telefon. Wypytała co i jak, przepisała receptę i jest ok. No ale reszta wizyt raczej tak się odbyć nie może. Ale zobaczymy co się w kwietniu podzieje.

@martyna4641 wierzę, że do czerwca wszystko się uspokoi i nie będziesz się stresować tym, że porodówkę masz tak daleko.
@Lil12 a chodzisz do endo? Ale pewnie przy chorej tarczycy musisz... maja jest w normie jak jestem w ciąży, bo na początku roku miałam podwyższone.
Słoneczko za oknem :), ja pomalutku kończę karuzelkę dla młodego ;)... choć jeszcze pokoju dla niego brak :/.... Jak ja bym chciała,,żeby to już się skończyło, bo człowiek taki zawieszony .... I nie rusza do przodu.

Lil12

Rozwiązania
0
Ja diabetologa też miałam tylko telefonicznie.
U endokrynologa byłam akurat kilka dni przed rozpętaniem całej tej afery, następną wizytę mam umówioną, ale na razie nie wiem jak będzie.

sariska

Rozwiązania
0
Ja diabetologa też miałam tylko telefonicznie.
U endokrynologa byłam akurat kilka dni przed rozpętaniem całej tej afery, następną wizytę mam umówioną, ale na razie nie wiem jak będzie.
To dobrze :), może za kilka tygodni troszkę się unormuje. Czyli Ty też cukrzyca? Dieta ?

Kejti90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
@Lil12 ja też mam problemy z tarczycą i robię badania co 4 tygodnie.. zwiększam dawkę regularnie. Teraz mi odwołali, nawet telefonicznie nie.. więc na podstawie badań zostawiłam dawkę która byla, ateraz zwiększę chyba znowu o połowę tabletki. Ja jestem przerażona tym brakiem dostępu do lekarzy i ostatnio nawet do apteki się bałam wejśc bo tyle ludzi 🥺🥺🥺
ja niby też jestem po tych głównych badaniach, ale nie czuję się jakoś bezpiecznie bo jak coś to do kogo ja mam się zgłaszać?? jak połowa przychodni nie działa. no tragedia jakaś. Znajoma też w ciąży i ma konflik serologiczny, to też zastrzyku nie może zrobić, to normalne jest? :/

reklama

Nerwicówka35

Rozwiązania
0
Hej dziewczynki :) czy miałyście już pierwszy rzut siary? :D Masakra.... brodawki i sutki tak mnie swędzą, że nie mogę się skupić na niczym innym. Z drugiej strony położna powiedziała mi, zeby nie podrażniać specjalnie sutków i brodawek, żeby wcześniej nie zaczęła się laktacja... Póki co smaruję maścią Maltan, ciut pomaga. . W ogóle to piersi zrobiły mi się jak balony, nie mieszczę się w żaden stanik, i w ogóle w każdym mi jakoś niewygodnie, te do karmienia z kolei, no niby wygodne, ale jakoś mam wrażenie, że nie trzymają mi biustu i czuję, że cycki latają gdzie chcą....:/ Jak tam u Was? też macie cyckowy problem? :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk Lipcowe mamy 2020 42
Mała.czarna Czerwcowe mamy 2021 Przyszłe mamy 213
M czerwcowe mamy 2019 Przyszłe mamy 1
Ces Czerwcowe Mamy 2019 Czerwcowe mamy 2019 23273
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 - nasze wizyty Czerwcowe mamy 2018 34
DareToBe Czerwcowe mamy 2018 Czerwcowe mamy 2018 14147
Kum Czerwcowe mamy 2017 Dzieci urodzone w czerwcu 2017 36463
K Czerwcowe mamy :))))) Dzieci urdzone w czerwcu 2016 1
malena100 Czerwcowe Mamy 2016 Dzieci urdzone w czerwcu 2016 4443
alleandra Czerwcowe love Czerwcowe mamy 2020 0
mea_osi Mniejsze i większe spotkania czerwcowe Dzieci urodzone w czerwcu 2014 33
mea_osi Czerwcowe Mamusie 2014 - Lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2014 4
fioletowa Czerwcowe dzieciaczki - lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2013 2
blond_20 Mamusie czerwcowe u lekarza:) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 1191
Mamoot Czerwcowe smakołyki_przepisy :) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 623
KasiaDe Czerwcowe Dzieci Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 74
Agatatje CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 118
Agatatje czerwcowe ploteczki :D Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 11242
O Nasze malusie-czerwcowe brzusie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 1206
OxygenMamusia Mamy z Shipley i Bradford Mamy z różnych miejscowości 0
Z Mamy wrzesniowe Ciąża, poród, połóg 2
K Czy Was też wszędzie "prześladują" przyszłe mamy? Staramy się 15
Ana1992 Wrześniowe Mamy 2020 :-) Ciąża, poród, połóg 4
Izkawalizka Wysokie mamy Potrzebuję porady 7
Szałwia88 Majowe mamy 2021 Majowe mamy 2021 3635
Jarzynka Mamy niemowląt o obniżonym napięciu mięśniowym Potrzebuję porady 4
D Mamy styczniowe POMOCY! Styczniowe mamy 2020 7
1 Listopadowe mamy z Łodzi Łódź 0
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 12883
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 2
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 9067
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 44
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3907
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17