reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Kejti90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczynki :) czy miałyście już pierwszy rzut siary? :D Masakra.... brodawki i sutki tak mnie swędzą, że nie mogę się skupić na niczym innym. Z drugiej strony położna powiedziała mi, zeby nie podrażniać specjalnie sutków i brodawek, żeby wcześniej nie zaczęła się laktacja... Póki co smaruję maścią Maltan, ciut pomaga. . W ogóle to piersi zrobiły mi się jak balony, nie mieszczę się w żaden stanik, i w ogóle w każdym mi jakoś niewygodnie, te do karmienia z kolei, no niby wygodne, ale jakoś mam wrażenie, że nie trzymają mi biustu i czuję, że cycki latają gdzie chcą....:/ Jak tam u Was? też macie cyckowy problem? :)
hah o ranyyy.. serio teraz przed porodem jeszcze coś takiego? Zrobiły Ci się jak balony tak nagle, czy już wcześniej zauważyłaś że masz powiększone piersi?
Mi w ogóle nie urosły jak każdy obiecywał 🙄🙄 noszę staniki takie jak nosiłam.

reklama

martyna4641

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nerwicówka 35 mnie siary jeszcze nie ma ale też mam problem z biustonoszami. Co nowy kupię to zaraz mały wcześniej miałam obwód 75 miska E a teraz mam ciężko dobrać co będzie przed samym porodem masakra bo ciężko z takimi dużymi rozmiarami w tej chwili 100 w obwodzie. Co do tarczycy mialam badania w normie ale bliżej końca zamierzam powtórzyć z uwagi na to że mam guzki na tarczycy 3 obok siebie składające się w wielkość orzecha włoskiego i zastanawiam się czy to wplywu na poród mieć nie będzie. Mój lekarz pow że wyniki są ok więc puki co nie wraca na to uwagi

Ostatnia edycja:

Kejti90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czyli nie ma dla mnie nadziei na większe cycki 😂😂😂??
Ja nosiłam 75B przed ciążą w porywach 80B. Teraz jedyne co to czasem zastanawiam się nad większym obwodem ale tylko dlatego że mam jakąś psychiczną blokadę jak nawet lekko mnie coś uciska. No ale z drugiej strony nie lubię jak stanik nie trzyma biustu więc akurat tu nie zmieniałam nic. Ze spodniami albo majtkami szczególnie mnie denerwuje sytuacja... Bo nie mogę złotego środka znaleźć 😊

xkasienka

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
To ja dla pocieszenia tez napiszę, ze jak nosilam 65C tak dalej noszę, tyle że ładniej wypełniam. A wszystkie cycate baby to mi zawsze mówią, że jak zajdę w ciążę to będę narzekać że za duże, już nie wspomnę o kobietach, które mi mówią że młoda jestem i mi jeszcze urosną a ja mam prawie 30 lat. Kłamczuchy... No... to się wyżaliłam ;)

sariska

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczynki :). Jak Wasze samopoczucie? U nas teraz cały czas ta szkoła, więc czas mi tak ucieka, że coś.
@Kejti dobrze, że sobie radzisz z tą tarczycą... przykro mi, że wizyty odwołują i nie masz komfortu. Ja w tym szpitalu, którym bedę rodzić tam jest przychodnia i mój gin... I przychodnie zamknęli, ale ciężarne na wizyty przyjmują.. Co prawda jest wywiad odnośnie stanu zdrowia. Jeśli chodzi o immoglobulinę to jeśli przeciwciała są ujemne, to możliwe, że zastrzyk nie jest aż tak konieczny... Bo ja we wcześniejszych podczas ciąży miałam ujemne wyniki i zastrzyk dostałam dopiero po porodzie gdy moja krew i dzidzi się wymieszała. I miało to chronić przed konfliktem kolejne dzieciątko.
@Nerwicówka35 już masz rzut wiary.. ho ho.... wiem, że to niby już czas, ale ani wcześniej, ani teraz nie mam. Piersi mi urosły na początku teraz stoją i nie ruszają z miejsca;).
@Kejti90 @xkasienka generalnie piersi podczas ciąży rosną robią się takie pełne i ciężkie...Ale najbardziej to chyba rosną po urodzeniu jak jest nawał pokarmu. Bynajmniej ja tak miałam. Potem wszystko wraca do normy.

Ja marzę by sytuacja już wróciła do normy :). Bo trochę też jest tak, że nie mam takiego dnia jak do tej pory i takiej dawki ruchu boję się, że moja waga znacząco wzrośnie. Na ostatniej wizycie już miałam 1 kg na plusie.
Miłego wieczorku

Kejti90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zajęcia mam, ale nie mam póki co więcej dzieci. I też marzę o tym żeby wszystko wróciło do normy, bo nie mam nawet fotelika i wózka... wszystko zamawiam przez internet i czuję się trochę jak więzień. Ani spotkań ze znajomymi, ani z rodziną, mąż musi pracować, idąc do sklepu czuję się jakoś nieswojo. Takie to trochę smutne. Dobrze że jest internet i telefony ;) ale wiadomo to nie to samo... i choćbym miała milion dwieście zajęć to i tak jakoś tak... samotnie w pewnym momencie się robi. Staram się trochę ruszać (całe szczęście że mamy dom i ogród), trochę poćwiczyć, ale też jest taki stres że jakby coś się działo to nie ma takiego komfortu skonsultowania się z lekarzem na żywo itp. Cóż.. jest naprawdę dobrze ze wszystkim u mnie jak na tę sytuację, ale nie jest tak jak być powinno ;)

No z tymi piersiami to myślałam że będzie widoczne od razu haha a tu nic :D

A dużo już przytyłyście od początku ciąży?

sariska

Rozwiązania
0
Kejti ja miałam na jogę chodzić i co tyle co mam przygód z tym.maluchem, że zanim zdążyłam znależć szkołę jogi dla ciężarnych, to miałam zakaz na jakiekolwiek ćwiczenia. Także spacery z piesami mnie ratują, a wcześniej na tygodniu to musiałam wozić na balet 2 razy w tygodniu i do muzycznej też.
Tak masz rację dobrze, że net, że telefon to człowiek zajrzy na forum i chocpoczytaco u innych... Ja ostatnie 3 tyg nie miałam ochoty na rozmowy i z nikim nie rozmawiałam... teraz dopiero zaczęłam..
Jeśli chodzi o kilogramy to nawet nie wiem jak to policzyć.... Bo najpierw spadłam 4kg przez ta cukrzycę, no i w sumie 2 kg od tego spadku mam na plusie. Ale brzusio już jest ;)
Ale generalnie dopiero kupiłam ciążowe spodnie;), bo do tej pory chodziłam w swoich , w sumie dalej bym w nich chodziła, ale brzusio mi wystawać zaczynał. Koszulki, bluzeczki wszystko jest dobre :).

Nerwicówka35

Rozwiązania
0
hah o ranyyy.. serio teraz przed porodem jeszcze coś takiego? Zrobiły Ci się jak balony tak nagle, czy już wcześniej zauważyłaś że masz powiększone piersi?
Mi w ogóle nie urosły jak każdy obiecywał 🙄🙄 noszę staniki takie jak nosiłam.
Tak w 4 miesiącu stanik zrobił się ciasny i piersi bolały jak przed okresem, myślałam, ze to minie. Później się ustabilizowały mniej więcej a teraz wystrzeliły takie bomby, że o matko.... :/

Nerwicówka35

Rozwiązania
0
Nerwicówka 35 mnie siary jeszcze nie ma ale też mam problem z biustonoszami. Co nowy kupię to zaraz mały wcześniej miałam obwód 75 miska E a teraz mam ciężko dobrać co będzie przed samym porodem masakra bo ciężko z takimi dużymi rozmiarami w tej chwili 100 w obwodzie. Co do tarczycy mialam badania w normie ale bliżej końca zamierzam powtórzyć z uwagi na to że mam guzki na tarczycy 3 obok siebie składające się w wielkość orzecha włoskiego i zastanawiam się czy to wplywu na poród mieć nie będzie. Mój lekarz pow że wyniki są ok więc puki co nie wraca na to uwagi
O no to u mnie podobny rozmiar na początku miałam 70 E, a teraz 80 G.... jestem załamana. BTW 100 w obwodzie? o kurczę, a miseczka? dużo przytyłaś? bo ja póki co 13kg..... :/

reklama

Nerwicówka35

Rozwiązania
0
Hej dziewczynki :). Jak Wasze samopoczucie? U nas teraz cały czas ta szkoła, więc czas mi tak ucieka, że coś.
@Kejti dobrze, że sobie radzisz z tą tarczycą... przykro mi, że wizyty odwołują i nie masz komfortu. Ja w tym szpitalu, którym bedę rodzić tam jest przychodnia i mój gin... I przychodnie zamknęli, ale ciężarne na wizyty przyjmują.. Co prawda jest wywiad odnośnie stanu zdrowia. Jeśli chodzi o immoglobulinę to jeśli przeciwciała są ujemne, to możliwe, że zastrzyk nie jest aż tak konieczny... Bo ja we wcześniejszych podczas ciąży miałam ujemne wyniki i zastrzyk dostałam dopiero po porodzie gdy moja krew i dzidzi się wymieszała. I miało to chronić przed konfliktem kolejne dzieciątko.
@Nerwicówka35 już masz rzut wiary.. ho ho.... wiem, że to niby już czas, ale ani wcześniej, ani teraz nie mam. Piersi mi urosły na początku teraz stoją i nie ruszają z miejsca;).
@Kejti90 @xkasienka generalnie piersi podczas ciąży rosną robią się takie pełne i ciężkie...Ale najbardziej to chyba rosną po urodzeniu jak jest nawał pokarmu. Bynajmniej ja tak miałam. Potem wszystko wraca do normy.

Ja marzę by sytuacja już wróciła do normy :). Bo trochę też jest tak, że nie mam takiego dnia jak do tej pory i takiej dawki ruchu boję się, że moja waga znacząco wzrośnie. Na ostatniej wizycie już miałam 1 kg na plusie.
Miłego wieczorku
Sama się zdziwiłam, ale przynajmniej wiem, ze wszystko działa :D A co do piersi to ja się modle, zeby jednak po porodzie wróciły do "normy" przed ciążą nosiłam 70 E i było mi ciężko, odczuwałam ten balast w plecach....jeśli zostaną takie jak teraz, albo jeszcze urosną to chyba garba dostane :/

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk Lipcowe mamy 2020 42
M czerwcowe mamy 2019 Przyszłe mamy 1
Ces Czerwcowe Mamy 2019 Czerwcowe mamy 2019 23273
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 - nasze wizyty Czerwcowe mamy 2018 34
DareToBe Czerwcowe mamy 2018 Czerwcowe mamy 2018 14147
Kum Czerwcowe mamy 2017 Dzieci urodzone w czerwcu 2017 36463
K Czerwcowe mamy :))))) Dzieci urdzone w czerwcu 2016 1
malena100 Czerwcowe Mamy 2016 Dzieci urdzone w czerwcu 2016 4443
alleandra Czerwcowe love Czerwcowe mamy 2020 0
mea_osi Mniejsze i większe spotkania czerwcowe Dzieci urodzone w czerwcu 2014 33
mea_osi Czerwcowe Mamusie 2014 - Lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2014 4
fioletowa Czerwcowe dzieciaczki - lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2013 2
blond_20 Mamusie czerwcowe u lekarza:) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 1191
Mamoot Czerwcowe smakołyki_przepisy :) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 623
KasiaDe Czerwcowe Dzieci Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 74
Agatatje CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 118
Agatatje czerwcowe ploteczki :D Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 11242
O Nasze malusie-czerwcowe brzusie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 1206
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 164
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 16
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 14427
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 11045
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13346
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6904
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 15
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 7617
Maluta Czy są tutaj mamy z endoprotezą biodra? Październikowe mamy 2019 0
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10