reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Nerwicówka35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zajęcia mam, ale nie mam póki co więcej dzieci. I też marzę o tym żeby wszystko wróciło do normy, bo nie mam nawet fotelika i wózka... wszystko zamawiam przez internet i czuję się trochę jak więzień. Ani spotkań ze znajomymi, ani z rodziną, mąż musi pracować, idąc do sklepu czuję się jakoś nieswojo. Takie to trochę smutne. Dobrze że jest internet i telefony ;) ale wiadomo to nie to samo... i choćbym miała milion dwieście zajęć to i tak jakoś tak... samotnie w pewnym momencie się robi. Staram się trochę ruszać (całe szczęście że mamy dom i ogród), trochę poćwiczyć, ale też jest taki stres że jakby coś się działo to nie ma takiego komfortu skonsultowania się z lekarzem na żywo itp. Cóż.. jest naprawdę dobrze ze wszystkim u mnie jak na tę sytuację, ale nie jest tak jak być powinno ;)

No z tymi piersiami to myślałam że będzie widoczne od razu haha a tu nic :D

A dużo już przytyłyście od początku ciąży?
Kejti, ja nie mam jeszcze ani jednej rzeczy dla malucha. Myślę pozytywnie i nastrajam się, że "koronamasakra" niedługo się skończy. Ale założyłam sobie dead line na święta. Jeśli po 12.04 nic się nie zmieni to będę kupować wszystko przez neta. Póki co przeglądam sobie rzeczy i układam "wish list".
A co do wagi, narazie przytyłam 13 kg....mam wrażenie, ze to 30, czuję się taka nalana i ble :/ wyszedł mi cellulit (nigdy nie miałam) :/ Do tego mam okropne problemy ze skórą, sucha jak papier i wyłażą jakieś swędzące krostki. Gin powiedziała, ze to norma...hmmm ok.... 🙄 Poza tym mam totalny apetyt, mogłabym żreć 24/h, nie wiem gdzie mi się to mieści w ogóle. Do tego słodkie.....jessssu....za słodkie mogę zabić ( może to od tego skóra szaleje🤔). Jak miałam test na glukozę to kurdę, nawet mi to smakowało :D :D :D

reklama

Nerwicówka35

Rozwiązania
0
Kejti ja miałam na jogę chodzić i co tyle co mam przygód z tym.maluchem, że zanim zdążyłam znależć szkołę jogi dla ciężarnych, to miałam zakaz na jakiekolwiek ćwiczenia. Także spacery z piesami mnie ratują, a wcześniej na tygodniu to musiałam wozić na balet 2 razy w tygodniu i do muzycznej też.
Tak masz rację dobrze, że net, że telefon to człowiek zajrzy na forum i chocpoczytaco u innych... Ja ostatnie 3 tyg nie miałam ochoty na rozmowy i z nikim nie rozmawiałam... teraz dopiero zaczęłam..
Jeśli chodzi o kilogramy to nawet nie wiem jak to policzyć.... Bo najpierw spadłam 4kg przez ta cukrzycę, no i w sumie 2 kg od tego spadku mam na plusie. Ale brzusio już jest ;)
Ale generalnie dopiero kupiłam ciążowe spodnie;), bo do tej pory chodziłam w swoich , w sumie dalej bym w nich chodziła, ale brzusio mi wystawać zaczynał. Koszulki, bluzeczki wszystko jest dobre :).
Zazdroszczę...😭

Kejti90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja na razie +10kg. Nie widać tego Aż tak bardzo bo jestem wysoka, ale ja czuję że to będzie problem to zrzucić hehe... Natomiast nie mam zamiaru teraz diet stosować bo to bez sensu też jem słodkości.... Uwielbiam. Ile mąż kupi tyle zjem, a niby przy chłopaku miałam preferować słone.... Oszustwo ;) więc zamiast biustu rośnie mi d*pa..

martyna4641

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mi przybyło 14 kg z glukozą też problemu nie miałam smakowała 🙂. Kajty90 u mnie też ma być chłopak a porzeram słodkie więc na smaki niema reguły

martyna4641

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
O no to u mnie podobny rozmiar na początku miałam 70 E, a teraz 80 G.... jestem załamana. BTW 100 w obwodzie? o kurczę, a miseczka? dużo przytyłaś? bo ja póki co 13kg..... :/
Nerwicówka 35 puki co 14 kg mi dobyło. A na kiedy masz rozwiązanie? Miseczka puki co bez zmian obwód tylko się zmienił

Ostatnia edycja:

Lil12

Rozwiązania
0
Ja prawie jak sariska, przytyłam 4kg, ale dziecko jest odpowiedniej wielkości. Dieta cukrzycowa ma jednak swoje strony, bo miałam już plus 6kg, ale po przejściu na dietę schudłam 2kg. Gin stwierdził, że to standard przy diecie cukrzycowej.
Nerwisócówka35 nie chcę Cie martwić, ale to na 90% wina słodyczy. Ja uwielbiam słodycze, zawsze ich zjadałam bardzo dużo. Jak krzywa cukrowa wyszła zła to odstawiłam z dnia na dzień wszystkie słodycze i prawie całą białą mąkę. To było 5 tygodni temu. Buzię zawsze miałam tragiczną, bez kosmetyczki raz na 2 miesiące nie dało rady, teraz w czasie tych 5 tygodni wyskoczyły mi 2 pryszcze, które szybko znikły, buzia gładka, a wszystkie plamy, po starych pryszczach, które miałam zaczynają się rozjaśniać

Martyna Kołodziejczyk

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Do dziewczyn które mają cukrzycę ciążowa czy wam też się zdarza czasami że poziom cukru wam skoczy? Mam panikowac? Czy na spokojnie i pamiętać najczęściej co zjadłam że taki skok cukru był? :)

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Dziewczyny, za zgodą głównej zarządzającej, administratorki BB - Ani, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiedzi będą przedstawione podczas spotkań ze specjalistami. W najbliższej przyszłości odbędą się dwa:

28.03 - spotkanie z psychiatrą - Jackiem Stasiukiem

Link do: 28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

30.03 - spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą - Natalią Orzech

Link do: 30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech

Pytania można zadawać w wątkach, do których link zamieściłam powyżej. Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z treścią poprzednich spotkań, z których nagrania umieszczone są w jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Lens.pens

Rozwiązania
0
Do dziewczyn które mają cukrzycę ciążowa czy wam też się zdarza czasami że poziom cukru wam skoczy? Mam panikowac? Czy na spokojnie i pamiętać najczęściej co zjadłam że taki skok cukru był? :)
Ja zapisuję sobie co mi cukier wywaliło żeby więcej tego nie jeść :) Jeśli masz pojedyncze skoki spowodowane nieodpowiednim zbilanowaniem pokarmu to nie ma czym się martwic

reklama

Martyna Kołodziejczyk

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja zapisuję sobie co mi cukier wywaliło żeby więcej tego nie jeść :) Jeśli masz pojedyncze skoki spowodowane nieodpowiednim zbilanowaniem pokarmu to nie ma czym się martwic
No codziennie to się nie zdaza żeby przez cały dzień mi skakał cukier . Kilka razy się zdarzylo ale wiem po czym i tego nie zjem :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk Lipcowe mamy 2020 42
M czerwcowe mamy 2019 Przyszłe mamy 1
Ces Czerwcowe Mamy 2019 Czerwcowe mamy 2019 23273
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 - nasze wizyty Czerwcowe mamy 2018 34
DareToBe Czerwcowe mamy 2018 Czerwcowe mamy 2018 14147
Kum Czerwcowe mamy 2017 Dzieci urodzone w czerwcu 2017 36463
K Czerwcowe mamy :))))) Dzieci urdzone w czerwcu 2016 1
malena100 Czerwcowe Mamy 2016 Dzieci urdzone w czerwcu 2016 4443
alleandra Czerwcowe love Czerwcowe mamy 2020 0
mea_osi Mniejsze i większe spotkania czerwcowe Dzieci urodzone w czerwcu 2014 33
mea_osi Czerwcowe Mamusie 2014 - Lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2014 4
fioletowa Czerwcowe dzieciaczki - lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2013 2
blond_20 Mamusie czerwcowe u lekarza:) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 1191
Mamoot Czerwcowe smakołyki_przepisy :) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 623
KasiaDe Czerwcowe Dzieci Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 74
Agatatje CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 118
Agatatje czerwcowe ploteczki :D Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 11242
O Nasze malusie-czerwcowe brzusie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 1206
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 164
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 16
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 14427
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 11045
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13346
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6904
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 15
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 7617
Maluta Czy są tutaj mamy z endoprotezą biodra? Październikowe mamy 2019 0
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10