reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A jeszcze takie pytanko dziewczyny cxy Wy tez czujecie nisko swojego dzieciaczka? Mój synek czasami jak zaczyna swoje wariowania na dole to czuje jakby zRaz miał wyjść 😋 nie wiek czy gmera w okolicach pęcherza czy aż do szyjki dochodzi🤷‍♀️
 
reklama
HEj , miałam podobne wyniki 6tyg temu lekarz przepisał mi sorbifer1x dziennie plus wiadomo witaminki ciążowe prenantal duo i codziennie jakieś mięsko Np dobra szyneczka ważne żeby świnka lub krówka gdyż ptaki nie maja takie zawartości żelaza jak tamte. I po tych 6 tyg wszystko się unormowało wyniki niemalże idealne tylko hematokryt wciąż 36% ale norma od 37% dla normalnej kobiety ciężarne maja zaniżone normy ze względu na zwiększona objętość krwi. Także głowa do góry przetaczania jie będzie 😊 i sok z buraka polecam również.
Pije sok z buraka, codoznnie jajko i mięsko też obowiązkowo plus oczywiście żelazo tardyferon mi przepisał i witaminy, po 2 tygodniach kazał mi zrobić morfologie więc myślę że za wiele w tym czasie nie skoczy mi do góry, ale pocieszyłaś mnie baaardzo i myślę za kilka tygodni może już będzie dobrze 🙂
 
@Nerwicówka35 @JoannaMiki kurczę brzmi bardzo poważnie. Współczuję przejść itp, na to wygląda, że ja mam lekki przypadek i tylko ból. Chociaż neurolog mi powiedział, że jeśli nic z tym robić nie będę i rehabilitowac się nie będę to czeka mnie operacja.
Jeśli chodzi o poród to wierzcie mi, nie jest źle. Ból raczej mały, bardziej przy pierwszym się panikuje, bo nie wiadomo co Cię czeka i czy nie będzie komplikacji. Przy pierwszym było za późno na znieczulenie, a jak młodą urodziłam to pomyślałam, że to już? To ja mogę rodzić hihi... No i przy drugim sama powiedziałam, że znieczulenia nie chcę.
Joanna to Twoja szyjka długa :), mi się zrobił lejek :(, ale długa jest na 3,25 cm i mój mówił, że mam się nie przejmować :). Ja też młodego czuję czasem nisko, ale to rzadko, raczej jego nóżki kopia bardziej po żebrach ;).

@Mia12345 Trzymam kciuki za lepsze wyniki :).

Ja kończę kolejne pieluszki :) i przytulankę do spania. Kocyk i podusie czeka na jutro ;).
 
Ostatnia edycja:
@Nerwicówka35 @JoannaMiki kurczę brzmi bardzo poważnie. Współczuję przejść itp, na to wygląda, że ja mam lekki przypadek i tylko ból. Chociaż neurolog mi powiedział, że jeśli nic z tym robić nie będę i rehabilitowac się nie będę to czeka mnie operacja.
Jeśli chodzi o poród to wierzcie mi, nie jest źle. Ból raczej mały, bardziej przy pierwszym się panikuje, bo nie wiadomo co Cię czeka i czy nie będzie komplikacji. Przy pierwszym było za późno na znieczulenie, a jak młodą urodziłam to pomyślałam, że to już? To ja mogę rodzić hihi... No i przy drugim sama powiedziałam, że znieczulenia nie chcę.
Joanna to Twoja szyjka długa :), mi się zrobił lejek :(, ale długa jest na 3,25 cm i mój mówił, że mam się nie przejmować :). Ja też młodego czuję czasem nisko, ale to rzadko, raczej jego nóżki kopia bardziej po żebrach ;).

@Mia12345 Trzymam kciuki za lepsze wyniki :).

Ja kończę kolejne pieluszki :) i przytulankę do spania. Kocyk i podusie czeka na jutro ;).
TO tylko pozazdrościć takiego szybkiego rozwiązania 😊😊a teraz w którym tygodniu jesteś ?nu mnie 28+3dni ja pod żebrami nie miałam jeszcze okazji czuć pępek nad pępkiem jak najabrdziej No i po bokach i na dole ogólnie brzuch msm od początku niski chyba taka budowa🤷‍♀️ Wiem ze niektóre kobietki maja bardzo wysoko brzuszki 😁
A w przypadku szyjki zalecił Ci ginekolog jskies leki leżenie czy coś? Mój mi nakazał więcej leżeć i zdecydowanie redukcja spacerów i ćwiczeń bo jak do tej pory to bardzo aktywna byłam a teraz stsrsm się duuuzo leżeć 😋i wizyta za półtora tygodnia zobaczymy jak szyjka się ma
 
TO tylko pozazdrościć takiego szybkiego rozwiązania 😊😊a teraz w którym tygodniu jesteś ?nu mnie 28+3dni ja pod żebrami nie miałam jeszcze okazji czuć pępek nad pępkiem jak najabrdziej No i po bokach i na dole ogólnie brzuch msm od początku niski chyba taka budowa🤷‍♀️ Wiem ze niektóre kobietki maja bardzo wysoko brzuszki 😁
A w przypadku szyjki zalecił Ci ginekolog jskies leki leżenie czy coś? Mój mi nakazał więcej leżeć i zdecydowanie redukcja spacerów i ćwiczeń bo jak do tej pory to bardzo aktywna byłam a teraz stsrsm się duuuzo leżeć 😋i wizyta za półtora tygodnia zobaczymy jak szyjka się ma
Ja 27+3 dni ;), zalecenia z leżeniem mam od 15 tygodnia, bo wtedy wylądowałam w szpitalu z plamieniami , bo kosmówka była za nisko, a za długie spacery pod górkę nie sprzyjały. Potem wszystko ładnie wyskoczyło gdzie trzeba, ale córa troszkę się pochorowały, bo krwotoki z nosa i wizyta na sorze stres i to wszystko spowodowało, że sama trafiłam na IP i wtedy zaczęła się skracać... dostałam luteinę I było ok. Jednak niestety z 2 tyg temu potknęłam się i upadłam na bok z małej skarpy. Od razu pojechałam na IP okazało się, że szyjka się skróciła i zrobił się lejek także dalej luteinę i odpoczynek:) I dodatkowo duża porcja magnezu, bo bardzo mi brzuch twardnieje.
Trzymam kciuki, żeby u Ciebie się nic nie skracało :). I faktycznie masz nisko brzuszek, choć mi się wydaje, że mój też jest nisko, bo mój kopie wszędzie... W pęcherz po bokach i żebrach ;).
 
Ja 27+3 dni ;), zalecenia z leżeniem mam od 15 tygodnia, bo wtedy wylądowałam w szpitalu z plamieniami , bo kosmówka była za nisko, a za długie spacery pod górkę nie sprzyjały. Potem wszystko ładnie wyskoczyło gdzie trzeba, ale córa troszkę się pochorowały, bo krwotoki z nosa i wizyta na sorze stres i to wszystko spowodowało, że sama trafiłam na IP i wtedy zaczęła się skracać... dostałam luteinę I było ok. Jednak niestety z 2 tyg temu potknęłam się i upadłam na bok z małej skarpy. Od razu pojechałam na IP okazało się, że szyjka się skróciła i zrobił się lejek także dalej luteinę i odpoczynek:) I dodatkowo duża porcja magnezu, bo bardzo mi brzuch twardnieje.
Trzymam kciuki, żeby u Ciebie się nic nie skracało :). I faktycznie masz nisko brzuszek, choć mi się wydaje, że mój też jest nisko, bo mój kopie wszędzie... W pęcherz po bokach i żebrach ;).
O kurcze to faktycznie się stresów najadlas jeszcze ten upadek współczuje bardzo dobrze ze się złe nie skończyło
Mi tez bardzo brzuszek twardnieje na szczęście te twardnienia nie są bolesne sle
Ginekolog mi powiedział ze jeżeli będzie ich dużo to kurs luteins 7-10dni dzisisj mija 8 dzień zaraz odstawiam ale cxy rzeczywiście tych teaednien mniej to nie sadze 🤷‍♀️ I łykam tez magnez 4x1 aspargin i się zastanawiam czy to nie za mała dawka a Tobie jaka zalecił ? Teraz jak odstawię ta luteinę to jie wiem czy tska wystarczy. I Czy twardeninia są u Ciebie bolesne?🤔
Mój mały to najwyżej to na pępkiem kopie wyżej już nie czuje a pępek Tobie wyszedł na zewnątrz ? U mnie nic 🤔😋 cały brzuch niżej rośnie
 
O kurcze to faktycznie się stresów najadlas jeszcze ten upadek współczuje bardzo dobrze ze się złe nie skończyło
Mi tez bardzo brzuszek twardnieje na szczęście te twardnienia nie są bolesne sle
Ginekolog mi powiedział ze jeżeli będzie ich dużo to kurs luteins 7-10dni dzisisj mija 8 dzień zaraz odstawiam ale cxy rzeczywiście tych teaednien mniej to nie sadze [emoji2368] I łykam tez magnez 4x1 aspargin i się zastanawiam czy to nie za mała dawka a Tobie jaka zalecił ? Teraz jak odstawię ta luteinę to jie wiem czy tska wystarczy. I Czy twardeninia są u Ciebie bolesne?[emoji848]
Mój mały to najwyżej to na pępkiem kopie wyżej już nie czuje a pępek Tobie wyszedł na zewnątrz ? U mnie nic [emoji848][emoji39] cały brzuch niżej rośnie
Kiedyś był poruszany temat asparginu i większość miała zaleconą dawkę 3x2.
 
O kurcze to faktycznie się stresów najadlas jeszcze ten upadek współczuje bardzo dobrze ze się złe nie skończyło
Mi tez bardzo brzuszek twardnieje na szczęście te twardnienia nie są bolesne sle
Ginekolog mi powiedział ze jeżeli będzie ich dużo to kurs luteins 7-10dni dzisisj mija 8 dzień zaraz odstawiam ale cxy rzeczywiście tych teaednien mniej to nie sadze 🤷‍♀️ I łykam tez magnez 4x1 aspargin i się zastanawiam czy to nie za mała dawka a Tobie jaka zalecił ? Teraz jak odstawię ta luteinę to jie wiem czy tska wystarczy. I Czy twardeninia są u Ciebie bolesne?🤔
Mój mały to najwyżej to na pępkiem kopie wyżej już nie czuje a pępek Tobie wyszedł na zewnątrz ? U mnie nic 🤔😋 cały brzuch niżej rośnie
Ja mam aspargin forte 4x2, twardnienia mnie nie bolą, tylko po prostu czuję się jakbym miała wybuchnąć ;). No troszkę mam przygód, stresów, A teraz jeszcze ten wirus. Ale staram się myśleć pozytywnie:). Pępek mi nigdy nie wyszedł ;) I teraz też nie. U mnie też najczęściej kopie po lewej poniżej pępka, a po prawej powyżej pępka ;), w okolicach żeber czasem i przeważnie jak siedzę ;).
 
U mnie dyskopatia VL5/S1 pęknięty krążek międzykręgowy spowodowany wypadkiem a U Ciebiebteraz z kręgosłupem wszystko ok? I czym dyskopatia i przepuklina spowodowana ? Ja szczerze bardziej nastawiam się na cC boje się ze prez to coś mogłoby pójść nie tak przy porodzie 🙈

Ja miałam pęknięcie krążka międzykręgowego i wylanie jądra miażdżystego, musieli je całkiem usunąć i wstawić implant. Co do przyczyny, totalnie nikt nie wie skąd mi się to wzięło. Nic nie dźwignęłam, nie upadłam, nie byłam otyła...takie szczęście ;) Narzie wszystko ok, czasem mam epizody rwy kulszowej albo po prostu bolą mnie plecy, ale najczęściej spowodowane to jest zbyt długim siedzeniem np. jak mam weekend na uczelni i spędzam na tyłku 2 dni od 8 do 20 to jest masakra, zawsze tydzień to odchoruję. A poza tym wszystko ok :)
 
reklama
A jeszcze takie pytanko dziewczyny cxy Wy tez czujecie nisko swojego dzieciaczka? Mój synek czasami jak zaczyna swoje wariowania na dole to czuje jakby zRaz miał wyjść 😋 nie wiek czy gmera w okolicach pęcherza czy aż do szyjki dochodzi🤷‍♀️

Tak, moja mała tak mi tam gmera, że czasem mam wrażenie, ze zaraz wystawi nóżkę albo rączkę, przedziwne uczucie 😅
 
Do góry