reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziękuję mój wszystko wie i nic nie mówił, że nie mogę w tym szpitalu. A jak pytałam, że czytałam o cukrzycy w ciąży i że wywołują tydzień przed terminem lub CC to mówił, że nic z tych rzeczy. Więc jestem dobrej myśli :)
Z tym wywoływaniem to wszystko zależy w jakim tempie się łożysko starzeje i tylko wtedy rozwiązują szybciej ciąże, a cc nie jest wskazaniem w cukrzycy. Ja liczę że urodze siłami natury :)
Może twój szpital ma 2 albo 3 referencyjność i dlatego ginekolog nic o tym nie wspominał
 
reklama
Z tym wywoływaniem to wszystko zależy w jakim tempie się łożysko starzeje i tylko wtedy rozwiązują szybciej ciąże, a cc nie jest wskazaniem w cukrzycy. Ja liczę że urodze siłami natury :)
Może twój szpital ma 2 albo 3 referencyjność i dlatego ginekolog nic o tym nie wspominał
Aż sprawdziłam uff 3 stopień referencyjności to pewnie dlatego nic nie wspomniał :). Ja też liczę na SN i na to, że już niedługo opanują tego wirusa.
No tak mówi, że póki co się nie stresujemy tym co będzie za 3 miesiące tylko jeśli wszystko będzie prawidłowo to czekamy na naturalny rozwój :) sytuacji.
 
reklama
W 21 t.c. powinnam była wybrać położną środowiskową, ale wtedy przepadła mi jedna wizyta i dowiedzialam sie tym dopiero w 25. Chciałam wybrać kogoś super więc zwlekałam, teraz jestem w 31 t.c. i nadal nic z tym nie zrobiłam. Być może kiedyś ją wybrałam przy podpisywaniu jakichś NFZ-towych świstków - ale skoro tak to ona pewnie nie wie, że jestem w ciąży. Tak czy siak teraz to nawet mi głupio o to pytać :p Jakieś rady co z tym zrobić?
 
Do góry