reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reja87

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
@Doriis mój gin mówił, że każda ingerencja w szyjkę na nią reaguje ;)... także oprócz piłki z mężulem pogadaj ;). I nie stresuj się... idziesz na oddział :), tam zrobią badania powiedz, że chciałabyś naturalnie... i zobaczysz co Ci powiedzą.
@reja87 A Ty na kiedy masz termin (Sorki mi już wszystko z głowy wypada)... zobaczysz może akurat zrobią Ci cc.... czekanie do terminu jest niestety męczące ;).
@Nerwicówka35 bidulko z tą zgagą, pewnie młoda uciska. Choć pewnie każdy Ci mówi, że włosy rosną;). Nic a nic w tym prawdy nie ma.

Tak zgadza się z ruchami i kopanie, u mnie falowanie , nóżki rączki wychodzą w różnych miejscach. A brzuch to taki śmieszny miałam, że w szoku byłam jakbym dziurę miała w brzuchu.
Niestety remont mnie wykańcza, ale już dużo prać zrobionych :). Jutro jeszcze wywalenie maskotek i chyba prawie wszystko będzie gotowe. I jestem happy bo uszatek mi się zmieści do pokoju :). Także na spokojnie będę sobie karmić w fotelu :)

Miłego wieczorku
03. 06. 2020r termin z usg. Moją córke już miałam naświecieod kilku dni , a tu się nie zapowiada wogóle by Mikołaj chciał wyjść. Lekarka partnerowi kazała się zabrać za robote bo wogóle mi się szyjka nie skraca. Pracujemy nad tym ale ni widzę efektu 😆😆

reklama

Mia12345

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Widzę, że nie jestem sama i nie tylko ja chciałabym już rodzić 😀 ja mam termin na 5.06 ale nastawiałam się na maj bo córę rodziłam 10 dni przed terminem a tu się nie zapowiada... Zasady 3 x S nie stosuje bo już nie mam na to siły 😀 a chciałabym zacząć rodzić bo im później tym juniorka będzie większa a mała nie jest bo tydzień temu było 3200 i 33 cm główka 😳 ale coś czuję, że będzie jak na złość po terminie tym razem 🙃

Doriis

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Podobno ananas też jest dobrym sposobem 😂🙈🙈 jutro idę do sklepu haha.
Męża będę z rana molestować bo na cały dzień do pracy idzie 😁 później skoki na piłce 😁😂

Doriis

Rozwiązania
0
@sariska ja Ciebie podziwiam kochana z tym remontem . Chociaż kto wie jak ja bym się zachowała. 3 tygodnie temu ściany malowałam 😂

Lil12

Rozwiązania
0
Na zgage podobno mleko migdałowe, ale nie stosowalam.
@Doriis faktycznie dziwną masz sytuację, z tym że mogą Cię nie przyjąć. Ja idę w czwartek do szpitala. Już raczej nie ma co liczyć na zmianę...

Michasia0

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hejka wszystkim ! Mam termin z miesiączki na 02.06 :D Właśnie sobie pomyślałam, że może więcej kobiet co przeżywa to co ja i proszę znalazłam ☺ Też próbuje wszystkiego na przyspieszenie porodu... z marnym skutkiem jak dotąd 🥴

Doriis

Rozwiązania
0
Jak ananas ? Do jedzenia czy co z nim robić ?
Ananas ma za sprawą bromeliny, enzymów zawartych w tym owocu, które rzekomo mogą wpływać na zmiękczenie szyjki macicy. Ale równie dobrze możemy porównać do picia naparu z liści malin :D
Ja dziś szał sprzątania 😂 małż bedzie sam jak palec od jutra, jedyne co to mnie podwiezie pod bramę szpitala ,dalej niestety nie może ze mną pójść, a szkoda .

@Lil12 wiesz wszystko zależy od lekarza dyżurującego, mój gin mówi że mogą ale nie muszą mnie do domu wysłać. On kieruje ze względu na cukrzycę. Załamał mnie także względem porodu ,mówi że może być cesarka. W sumie dobrze że nie mówi że będzie sn A ja później rozczarowana . Tym bardziej ze na oddziale już zdecydują.

@Michasia0 witaj :) będzie chłopiec czy dziewczynka ?
Jak widzisz my tu już kota dostajemy haha .

reklama

Michasia0

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@Doriis niby ma być chłopiec :D i też dostaje kota. Zjadłam całego ananasa, pije napar, seks co drugi dzień, spaceruje i nawet jadłam pikantne i nic :D Jedyne co to dało to bieganie do łazienki co chwila 😬 Dziecio się nie wybiera a pupa piecze 🥺

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk Lipcowe mamy 2020 42
M czerwcowe mamy 2019 Przyszłe mamy 1
Ces Czerwcowe Mamy 2019 Czerwcowe mamy 2019 23273
ZUZA.80 Czerwcowe mamy 2018 - nasze wizyty Czerwcowe mamy 2018 34
DareToBe Czerwcowe mamy 2018 Czerwcowe mamy 2018 14147
Kum Czerwcowe mamy 2017 Dzieci urodzone w czerwcu 2017 36463
K Czerwcowe mamy :))))) Dzieci urdzone w czerwcu 2016 1
malena100 Czerwcowe Mamy 2016 Dzieci urdzone w czerwcu 2016 4443
alleandra Czerwcowe love Czerwcowe mamy 2020 0
mea_osi Mniejsze i większe spotkania czerwcowe Dzieci urodzone w czerwcu 2014 33
mea_osi Czerwcowe Mamusie 2014 - Lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2014 4
fioletowa Czerwcowe dzieciaczki - lista BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w czerwcu 2013 2
blond_20 Mamusie czerwcowe u lekarza:) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 1191
Mamoot Czerwcowe smakołyki_przepisy :) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 623
KasiaDe Czerwcowe Dzieci Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 74
Agatatje CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 118
Agatatje czerwcowe ploteczki :D Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 11242
O Nasze malusie-czerwcowe brzusie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 1206
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 30
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 11
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 13305
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 10788
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13161
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6892
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 15
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 7546
Maluta Czy są tutaj mamy z endoprotezą biodra? Październikowe mamy 2019 0
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10