reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Kochane już wam pokazuje jak wygląda dieta cukrzycowa u mnie w szpitalu [emoji85]

Napisałam do męża o zakupy min. warzywa
Słabiutko, współczuję:/
W Zdrojach miałam takie menu w zeszłym miesiącu:
20200517_224852.jpeg
 
reklama
@Mia12345 zazdroszczę tych skurczy ❤
U mnie nawet masaż szyjki nie pomógł, dziś miałam lekko zabarwiony śluz na brązowo. Ale już teraz cisza. Więc nie wiem jak to dalej będzie ...
Skoro śluz na brązowo to może coś jednak ruszy szybciej, a jeśli nie to może lekarze zdecydują się szybciej rozpocząć akcje, trzymam mocno kciuki ✊✊✊
 
Dziewczyny...zapytam tak dla rozluznienia tematu. Czy Wy tez tak glupiejecie przez ciażę? Codziennie czytam masę książek, artukulów, komentarzy, a chwilami zapominam podstawowe słowa, robię okropne błędy ortograficzne, a dzisiaj...chcialam napisac „trzeba” uzywajac „cz”:/
 
Dziewczyny...zapytam tak dla rozluznienia tematu. Czy Wy tez tak glupiejecie przez ciażę? Codziennie czytam masę książek, artukulów, komentarzy, a chwilami zapominam podstawowe słowa, robię okropne błędy ortograficzne, a dzisiaj...chcialam napisac „trzeba” uzywajac „cz”:/
Mam to samo, czuję się jakbym podstawówki nie ukończyła momentami bo brakuje mi słów, zapominam co chciałam powiedzieć, albo nie potrafię użyć odpowiedniego nazewnictwa 🤦‍♀️ całe szczęście to mija niedługo po porodzie 😀
 
Dziewczyny...zapytam tak dla rozluznienia tematu. Czy Wy tez tak glupiejecie przez ciażę? Codziennie czytam masę książek, artukulów, komentarzy, a chwilami zapominam podstawowe słowa, robię okropne błędy ortograficzne, a dzisiaj...chcialam napisac „trzeba” uzywajac „cz”:/
Podobno w ciąży tak jest..orzeszek w głowie się kurczy. Ja ciągle czegoś zapominam.
 
@szwabens taaak :D jak jechałam zdać do pracy telefon służbowy, to nie wzięłam telefonu, a tylko po to tam jechałam xd

Nie mogę spać, ostatnio budzę się 3-4 godz i nie mogę zasnąć, a dzisiaj to już w ogóle całą noc... Czuję jakieś bóle w podbrzuszu, ale nic więcej :(
 
reklama
Na spokojnie to normalny objaw . Ostatnio poszłam na zakupy z piesełem i o nim zapomniałam. Poszłam do domu ,ale czegoś mi brakowało 😂 Dobrze że sklep miałam niedaleko domu.
@Michasia0 ja też jestem ostatnio nocny Marek ,śmieje się że chodzę w nocy i zamki sprawdzam 😂
@Mia12345 z tym śluzem to taka jednorazowy incydent był. Teraz mam częściej silne kłucia w kroczu. Wczoraj z taką siłą, że myślałam iż wychodzi ot tak poprostu 😂😂😂😂

Dziś obchód o 9:00 ,więc będzie badanie, i będzie decyzja co dalej . Trzymajcie kciuki :)
 
Do góry