reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hejka dziewczynki, ja leżę z tym balonikiem od rana. Jeszcze nie wypadł 😔 ale skurcze są jako takie. Nie wiem czy tak ma boleć czy mniej czy bardziej. Dużo chodzę, dużo sikam 😂
Za chwilę obchód więc będę wiedzieć co dalej,a może w nocy się rozkreci ?🤔 Jeśli nie to jutro pewnie będzie oxy.
 
reklama
Hejka dziewczynki, ja leżę z tym balonikiem od rana. Jeszcze nie wypadł 😔 ale skurcze są jako takie. Nie wiem czy tak ma boleć czy mniej czy bardziej. Dużo chodzę, dużo sikam 😂
Za chwilę obchód więc będę wiedzieć co dalej,a może w nocy się rozkreci ?🤔 Jeśli nie to jutro pewnie będzie oxy.
Trzymam kciuki żeby się rozkręciło 😁 daj znać jak po obchodzie
 
@Martyna Kołodziejczyk
Super że trafiłaś w końcu na miłą i rozsądną obsługę w szpitalu. Wydaje się, że naprawdę przemyśleli twój przypadek. Jeżeli chodzi o podwieczorek może masz już dietę przed jutrzejszym CC? Kto wie.
@xkasienka
Mniam... Zupa mleczna😋 ja też jestem jej wielbicielką. Nawet w wersji szpitalnej. Kisielem i bananem też bym nie pogardziła🙂.
@Doriis
A więc powolutku ale do przodu, jednak coś się dzieje🙂 daj znać jaka decyzja po obchodzie.
 
Dokładnie to miałam na myśli🙂 najgorsze to branie pod uwagę tylko jednego scenariusza, że tylko tak jak chcemy, tak jest dobrze. Fajnie, że masz otwarte podejście do sprawy. To zawsze procentuje🙂
Agnik31 U mnie to teraz cyrk na kolkach z wynikami badań dziś byłam w szpitalu na ktg w piątek konsultacja u mojego lekarza do końca nie wiedzą co mają zemną zrobić. Ostatnio dał mi skierowanie do szpitala żeby ocenili czy SN czy CC dziś trafiłam innego lekarza który stwierdził żebym porozmawiała ze swoim lekarzem na temat cc i się zdecydować nie mogą. Wyniki badań mam niezaciekawe
 
@Martyna Kołodziejczyk
Super że trafiłaś w końcu na miłą i rozsądną obsługę w szpitalu. Wydaje się, że naprawdę przemyśleli twój przypadek. Jeżeli chodzi o podwieczorek może masz już dietę przed jutrzejszym CC? Kto wie.
@xkasienka
Mniam... Zupa mleczna😋 ja też jestem jej wielbicielką. Nawet w wersji szpitalnej. Kisielem i bananem też bym nie pogardziła🙂.
@Doriis
A więc powolutku ale do przodu, jednak coś się dzieje🙂 daj znać jaka decyzja po obchodzie.
Niby jutro rano mam być na czczo bo kolację jeszcze dziś dostałam
 
@Martyna Kołodziejczyk
Trzymam kciuki za jutro🙂pochwal się potem swoim maleństwem😘
@martyna4641
Tak sobie myślę, że zwlekają z decyzją bo to dopiero 36 tydzień ( jeśli się nie mylę). Podobno lekarz prowadzący może skierować na CC dopiero po 37 tygodniu. U mnie przy drugim cc i tej wadze 4200g czekali do dnia terminu om. Lekarz prowadzący też nie chciał wcześniej decydować. U ciebie pozostaje jeszcze kwestia wyników, ale może nie są aż takie złe. Albo nie stanowią zagrożenia dla ciebie i dziecka. Inaczej wierz mi, decyzja byłaby ekspresowa. Rozumiem Cię że ta niepewność jest trudna😐 trzymaj się dzielnie🙂
 
Ostatnia edycja:
Okej, jak już będę funkcjonować normalnie bo po narkozie niby będę ospała itd 😁😁 mam nadzieję że w miarę szybko wrócę do normalnego funkcjonowania 🤣🤣 ze nie będzie też tak boleć po i że obejdzie się bez bardzo mocnych dawek leków przeciwbólowych
 
Hej dziewczynki. Balonik wypadł i tym samym sposobem zrobił 5 cm rozwarcia . Doktor mówi że jeśli nie urodze w nocy, i nic nie pójdzie. To z rana o 7 zaprasza mnie na porodówkę. Tam jeśli nic nie pójdzie to będzie oxy.
Także trzymajcie kciuki, mam nadzieję że nie umrę z bólu 🙈
 
reklama
@Martyna Kołodziejczyk
Lekarstwa p.bólowe nie są takie złe. Dostaniesz takie, które są bezpieczne dla ciebie i dziecka. A naprawdę nie warto ryzykować że ból rozkręci się na całego i pozbawi Cię siły żeby wstać z łóżka, więc w razie potrzeby śmiało bierz 🙂 Na pewno wszystko będzie ok👍
@Doriis
No to ładnie🙂 wszystko wskazuje na to, że urodzisz naturalnie, tak jak chciałaś. Potęga pozytywnego nastawienia 🙂Trzymam kciuki aby poszło szybko, sprawnie i jak najbardziej bezboleśnie. Daj znać jeśli znajdziesz jeszcze chwilkę jak sytuacja. Jesteśmy z Tobą🍀🍀🍀
 
Do góry