reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej dziewczynki. Balonik wypadł i tym samym sposobem zrobił 5 cm rozwarcia . Doktor mówi że jeśli nie urodze w nocy, i nic nie pójdzie. To z rana o 7 zaprasza mnie na porodówkę. Tam jeśli nic nie pójdzie to będzie oxy.
Także trzymajcie kciuki, mam nadzieję że nie umrę z bólu 🙈
Super! Trzymamy kciuki! Czyli już jutro 2 z nas będą miały maleństwa że sobą ❤️
 
reklama
@Martyna Kołodziejczyk
Lekarstwa p.bólowe nie są takie złe. Dostaniesz takie, które są bezpieczne dla ciebie i dziecka. A naprawdę nie warto ryzykować że ból rozkręci się na całego i pozbawi Cię siły żeby wstać z łóżka, więc w razie potrzeby śmiało bierz 🙂 Na pewno wszystko będzie ok👍
@Doriis
No to ładnie🙂 wszystko wskazuje na to, że urodzisz naturalnie, tak jak chciałaś. Potęga pozytywnego nastawienia 🙂Trzymam kciuki aby poszło szybko, sprawnie i jak najbardziej bezboleśnie. Daj znać jeśli znajdziesz jeszcze chwilkę jak sytuacja. Jesteśmy z Tobą🍀🍀🍀
Co tu się dzieje leżę pod ktg i druga dziewczyna która nie może urodzić ta co teraz leżała to wody jej odeszły w ogóle założyli jej balonik i czeka . Nie mogła jej położna pod ktg podłączyć w ogóle tak dziecko szalało A ja tu wnet godzina leżałam pod ktg bo chyba o mnie zapomnieli 🤣🤣
 
Hej laski, w nocy nic się nie wydarzyło. Miała lewatywe, pomiary brzucha i czekam . Na ok 8 mam na porodówkę pod oksytocyne. Boję się trochę tej oxy, nie wiem czego mam się spodziewać 🙈 no i jak długo będę rodzić. Podobno po oxy idzie szybciej
 
Co za noc , pół nocy się wierciłam z boku na bok . Co chwilę przychodziła położna badać tętno dziecka. Po 4 przyszła zmierzyć mi ciśnienie i temperature. Przed 6 przyszła znowu ale pobrać mi krew tak jak nie boję się pobierania krwi tak dziś kurde bolało jak się wbiła 😱 kazała się umyć i ubrać w tą cholerna wielka koszulę do zabiegu i czuje się naga przez to i mało komfortowo 🤣🤣 I teraz leżę w łóżku i tyle
 
Hej laski, w nocy nic się nie wydarzyło. Miała lewatywe, pomiary brzucha i czekam . Na ok 8 mam na porodówkę pod oksytocyne. Boję się trochę tej oxy, nie wiem czego mam się spodziewać 🙈 no i jak długo będę rodzić. Podobno po oxy idzie szybciej

Kochana mocno trzymam za Ciebie kciuki! Wszystko będzie dobrze, nie bój się! Już niedługo zobaczysz swoje Maleństwo, a to jest najważniejsze 🥰 Trochę Ci zazdroszczę, bo u mnie nie dzieje się kompletnie nic.... 🙄
 
Co za noc , pół nocy się wierciłam z boku na bok . Co chwilę przychodziła położna badać tętno dziecka. Po 4 przyszła zmierzyć mi ciśnienie i temperature. Przed 6 przyszła znowu ale pobrać mi krew tak jak nie boję się pobierania krwi tak dziś kurde bolało jak się wbiła 😱 kazała się umyć i ubrać w tą cholerna wielka koszulę do zabiegu i czuje się naga przez to i mało komfortowo 🤣🤣 I teraz leżę w łóżku i tyle

Wszystko będzie oki, nie stresuj się ☺ Doskonale Cię rozumiem, ale chyba w ogóle pobyt w szpitalu nie jest komfortowy, a już szczególnie, kiedy czeka Cię jakiś zabieg. Ale dasz radę! Najważniejszy jest cel tych cierpień :) Trzymam kciuki! 🥰
 
Co za noc , pół nocy się wierciłam z boku na bok . Co chwilę przychodziła położna badać tętno dziecka. Po 4 przyszła zmierzyć mi ciśnienie i temperature. Przed 6 przyszła znowu ale pobrać mi krew tak jak nie boję się pobierania krwi tak dziś kurde bolało jak się wbiła 😱 kazała się umyć i ubrać w tą cholerna wielka koszulę do zabiegu i czuje się naga przez to i mało komfortowo 🤣🤣 I teraz leżę w łóżku i tyle
Napisz proszę co i jak. Ja mam jutro. Właśnie czekam na przyjęcie do szpitala i umieram z głodu...
 
@Doriis nic się nie martw. Jak masz rozwarcie już to będzie dobrze. Ja z młodszą oksy miałam dawaną ale nie na wywołanie tylko rozkręcenie bo wody odeszły askórczy nie było. Przeżyłam
 
reklama
Wszystko będzie oki, nie stresuj się ☺ Doskonale Cię rozumiem, ale chyba w ogóle pobyt w szpitalu nie jest komfortowy, a już szczególnie, kiedy czeka Cię jakiś zabieg. Ale dasz radę! Najważniejszy jest cel tych cierpień :) Trzymam kciuki! 🥰
Tez zazdroszcze dziewczynom :)Mam termin na 4.06 i nic sie nie dzieje kompletnie. U ginekologa bylam przedwczoraj. Szyjka zamknieta i mam teraz przyjsc jeszcze raz 4.06 znowu. A juz nie mam sily na nic. W nocy tylko biegam do toalety sikac co chwile. Juz mysle zeby sobie kaczke podlozyc, bo to wstawanie mnie wykancza 😂
 
Do góry